World ramazan kampanyası ile 50 TL world puan fırsatı

  • 30 Temmuz 2011
World ramazan kampanyası ile 50 TL world puan fırsatı

Kredi kartlarının ramazan kampanyaları devam ediyor.World Card duyurduğu yeni kampanya ile Ramazan ayı boyunca  Gıda marketlerinden yapacağınız 3 adet 75 TL’lik alışverişe 25 TL, 5 adet 75 TL’lik alışverişe 50 TL Worldpuan hediye ediyor fırsatı kaçırmayın !

30 Temmuz – 29 Ağustos 2011 tarihleri arasında kampanyaya dahil Yapı Kredi World Üyesi İşyeri gıda marketi alışverişlerinizde geçerlidir.

3 adet 75 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 25 TL, 5 adet 75 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanyaya katılım için RAMAZAN yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160’a göndermeniz gerkemektedir. Vakıfbank WorldCard sahipleri 6635’e SMS göndereceklerdir.

Kampanyaya Tüm Yapı Kredi Kredi Kartları, World ve Play Banka Kartları, Anadolubank World Card,  TEB World Card ve Vakıfbank World Card dahildir.

Kampanyaya ticari kartlar, taksitli işlemler, WorldPuan ile yapılan alışverişler, nakit çekimler ve internetten yapılan harcamalar dahil değildir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir ve her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir.

Aynı gün içerisinde aynı üye işyeri gıda marketinde yapılan işlemlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyada kazanılan  puanlar 9 Eylül 2011 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecek olup, 21 Eylül 2011 tarihine kadar kullanılabilecektir. Banka kartları ile kazanılan puanlar 13 Eylül 2011 tarihine kadar kartlara yüklenecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. HATİCE AYDIN dedi ki:

    worldcard kampanyasına hangi marketler dahil gıda alışverişi ve giyim ama özellikle gıda marketlerinin isimlerini bildirirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

  2. ziya palta dedi ki:

    ben 5 defa 75 tl üzeri çetinkaya gaziantep hiper marketten alış veriş yaptım puan vermedi müşteri hizmetlerini aradım bana o marketin kampanya dışı oldugu söylendi netten soruyorum çok katlı magaza ve world üye iş yeri olarak geçiyor gerekli cevabı bekliyorum şimdiden ilginize teşekkür ederim.

  3. İbrahim Kurt dedi ki:

    World kart üye işyeri olmasına dikkat edin eğer bankanızın üye işyeri world üyesi değilse pua yüklenmiyor

BİR YORUM YAZ