Kampanya ve İndirim Haberleri

World Visa kart gittigidiyor anında 50 indirim kampanyası 1-30 Eylül 2021

  • 06 Eylül 2021
World Visa kart gittigidiyor anında 50 indirim kampanyası 1-30 Eylül 2021

Yapı Kredi world kart visa özellikli kartlara özel Gittigidiyor mobil uygulamadan yapacakları 750 TL ve üzeri ödemelerde Kazananlar Kulübü üyelerine özel anında 50 TL indirim fırsatı sunuyor. Kampanya puan kampanyasıyla birleştirilebilir. Visa indirimi 1-30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyada şart kulüb üyeliği, visa logosu ve mobil uygulamadır.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.
Son bir yıl içerisinde 5 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 5 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 1000 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek

Katılımcı,Visa kart bilgilerini kayıt ettikten sonra Visa kartı ile ödeme adımına geçtiğinde indirim çeki alanında indirimini görüntüleyecek ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır.
Visa özellikli banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyadan yararlanabilir mi?

Visa banka kartı (Debit Kart) ve ön ödemeli kart sahiplerinin kampanyadan yararlanması için, kampanya öncesinde ve/veya kampanya döneminde Visa banka (debit) kartı ve ön ödemeli kartlarıyla alışveriş yapmış olmaları ve kartlarını GittiGidiyor’a kaydetmiş olmaları gerekmektedir.
GittiGidiyor mobil web sitesi üzerinden kampanyaya katılabilir miyim?

Kampanya sadece GittiGidiyor’un mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya gittigidiyor.com web ve mobil web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Kampanyaya Kargosuz/Online kategorisindeki ürünler dahil değildir.
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Ses ve Görüntü Sistemleri” (Televizyon kategorisinde yer alan ürünler için) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
Diğer koşullar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ