Worldkart ile 100 Tl üzeri Akaryakıt Harcamalarınıza 75dk Konuşma Süresi

  • 08 Haziran 2010
Worldkart ile 100 Tl üzeri Akaryakıt Harcamalarınıza 75dk Konuşma Süresi

7 Haziran – 30 Haziran 2010 tarihleri arasında, Yapı Kredi World Üyesi Akaryakıt istasyonlarında yapacağınız 100 TL ve üzeri işlemlerde 75 dk konuşma süresi kazanın.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 7 Haziran – 30 Haziran 2010 tarihleri arasında, Yapı Kredi World Üyesi Akaryakıt istasyonlarında yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir. Kampanyaya katılmak için “KAZAN” yazıp bir boşluk bırakarak, POS slibindeki 10 haneli şifrenin ve anne kızlık soyadının SMS ile Turkcell /Vodafone/Avea 4454’e, Vakıfbank Worldcardlar için 3118’e gönderilmesi gerekmektedir. Başarılı SMS gönderen kart hamillerinin SMS’in gönderildiği telefon hattına aynı operatör yönündeki aramalarda kullanılabilecek 30 TL/ 75 DK’lık günlük konuşma paketi yüklenecektir. Kazanılan günlük konuşma paketleri kullanılmadığı takdirde ertesi güne aktarılmayacaktır. Bir müşterinin aynı gün içinde, aynı World üye işyerinden yapacağı harcamalardan yalnızca ilki için şifre basılacaktır. Ticari kartlar, Banka kartları, Worldpuan kullanarak yapılan alışverişler, taksitli işlemler, nakit çekim işlemleri, internet alışverişleri, Otobil işlemleri ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir. SMS gönderim bedeli Avea hatlı numaralar için 0,4 TL, Turkcell hatlı numaralar için 0,5TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir.
  • Kampanya süresince ya da aynı gün içerisinde 1 den fazla katılım gerçekleştirilebilir. Her başarılı katılım için ayrı ayrı 30 TL/ 75 DK lık günlük konuşma paketi yüklenecektir.
  • Kampanya katılımı 30 Haziran 2010 saat 23:59’a kadar geçerli olacaktır. Bu tarih ve saatten sonra gönderilen katılımlar değerlendirilmeye alınmayacaktır.
  • Saat 21:00 e kadar yapılan katılımlar için ertesi gün konuşma süresi hattınıza yüklenecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılacak Avea günlük konuşma paketleri yüklendiğine dair onay kısa mesajının alındığı gün gece yarısı 23:59’a kadar geçerlidir. Yüklenen hediye günlük konuşma paketleri sadece Avea yönüne yapılan aramalarda ve SMS gönderimlerinde geçerlidir. Kazanılan paketler, FenerCell, GSMobile, KartalCell, TrabzonCell tarifeleri dahil tüm Avea tarifelerindeki aboneler tarafından kullanılabilir.
  • Kampanya kapsamında kazanılacak Turkcell günlük konuşma paketi yüklemesi katılımı takip eden 48 saat içerisinde gerçekleştirilecek ve gelecek bilgilendirme mesajının ardından mesajın geldiği gün saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır. Turkcell sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde 48 saat süresini aşma hakkını saklı tutar. Kazanılan konuşma paketleri sadece Turkcell’den Turkcell’e yapılacak aramalarda geçerli olacaktır. Kazandığınız konuşma paketi TL’lerini aşağıdaki ücretlendirme kurallarına göre harcayabilirsiniz: Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için dakikası 0,4 TL (TL atış periyodu 15sn) Var olan hediye TL’lerinizle yapabileceğiniz maksimum konuşma süresini aştıktan sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.Hazır Kart ve Muhabbet Kart’lı kurumsal aboneler kampanyadan faydalanamamaktadır. Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılacak Vodafone günlük konuşma paketi sadece Vodafone yönünde yurtiçi ses iletiminde kullanılacak olup, Katma Değerli Hizmet satın alımını, SMS gönderimini ve mobil internet kullanımını kapsamamaktadır. Kazanılan günlük konuşma paketi, aktivasyon SMSinin gönderilmesini takiben ilk 48 saat içinde abonenin hattına yüklenecektir. Hediyenin abonenin hesabına yüklenmesinden itibaren 24 saat içinde tüketilmesi gerekir. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir.
  • Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan paketler geçerliliğini yitirecektir. Kampanya kapsamında kazanılan konuşma paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ