Yapı kredi cüzdan ile mobil ödemelerde %25 indirim 1-31 Ekim

 • 01 Ekim 2016
Yapı kredi cüzdan ile mobil ödemelerde %25 indirim 1-31 Ekim

Yapı Kredi müşterileri Cüzdan uygulamasını cep telefonlarına indirerek mobil ödemelerde %25 indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya bu ay 1-31 Ekim tarihleri arasında NFC uyumlu cep telefonları üzerinden yapılacak ödemelerde geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında toplamda 25 TL world puan kazanabilirsiniz.

Mobil Ödeme yapabilmek için

– Mobil ödeme fonksiyonu NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır.

– Cihazın ayarlar bölümünden NFC özelliğinin aktif hale getirilmesi gerekmektedir.

– Uygulamanın mobil ödeme bölümünden ödeme yapılmak istenen kartın mobil ödemeye açılması ve öncelikli kart olarak belirlenmesi gerekmektedir.

– Ödeme esnasında akıllı cihazın temassız özellikli POS terminaline yaklaştırılması yeterlidir.

– Yukarıdaki adımlar tamamlandıktan sonra ödeme esnasında uygulamayı açmanıza gerek kalmaz, cihazınızın herhangi bir tuşuna basarak cihazınızı uyandırmanız ödeme yapmak için yeterlidir.

 

Kampanyaya katılmak için

– Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin.

– Uygulamaya giriş yapın.*

– Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.

*Yapı Kredi Cüzdan şifreniz, Yapı Kredi İnternet Şube ya da Mobil Şube şifreniz ile aynıdır, Eğer şifreniz yoksa Yapı Kredi İnternet veya Mobil Şubelerimizden “Şifre Al”ı tıklayarak hızlıca oluşturabilirsiniz.

 

 Kampanya Koşulları

1 – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak mobil ödeme işlemlerine %25 puan verilecektir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL değerinde puan kazanabilecektir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi posu ya da diğer banka poslarından yapılacak alışverişler dahildir. Kampanyaya katılmak için Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar 25 Kasım 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 6 Aralık 2016 olup, kullanılmayan puanlar 7 Aralık 2016 tarihinde geri alınacaktır. Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması gerekmektedir. Mobil ödeme fonksiyonu Android işletim sistemine sahip mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır. Mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının kurulması, mobil ödeme menüsünden kredi kartlarının mobil ödeme açılması gerekmektedir. Akıllı telefon temassız POS terminallerine yaklaştırılarak mobil ödeme işlemi gerçekleştirilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Mehmet ali dedi ki:

  En kolay kazandıracak kampanya
  100 tl av i migros tan yaparsak mobil ödeme ile
  World market kampanyası ile 100 tl ye 35 tl alınabiliyor

 2. Anonim dedi ki:

  Migrosda Mobil ödeme yapamadım. Yazar kasa bağlantısı onay vermedi. Yapı kredi mğşteri hizmetleri Mobil cüzdan uygulamanız güncel olmadığı için diyerek kusuru bana attılar. Normalde uygulamam günel idi. Mağdur oldum….

BİR YORUM YAZ