Yapı Kredi cüzdan world kart kampanyası 5×100’e 50 TL hediye

 • 15 Aralık 2015
Yapı Kredi cüzdan world kart kampanyası 5×100’e 50 TL hediye

Yapı Kredi bankası yeni kampanya uygulamasın cüzdana özel olarak 50 TL world puan hediye ediyor. Yapı Kredi cüzdan ile kampanyaya katılarak tek seferde ve farklı günlerde gıda marketi, giyim, elektronik, iletişim, oyuncak, kırtasiye sektörlerinden yapacğınız 100 TL ve üzeri 5 adet alışverişte 50 TL kazanacaksınız. Yapılacak her 100 TL alışverişte 10 TL kazanılacaktır.

Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik marketler, iletişim, oyuncak ve kırtasiye sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışverişe 5 TL, toplamda 25 TL Worldpuan.

Kampanyaya SMS ile katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak, müşteri numaranızı 4454’e göndermeniz yeterlidir.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım sağlarsanız, her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan fırsatı!

Kampanya katlımı için 16 Aralık 2015 tarihinden sonra KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 3160’a gönderin.

Kampanya Koşulları

Kampanyaya tarihi

– Kampanya 16 Aralık – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

 

Kampanyaya dahil sektör ve üye işyerleri

– Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik marketler, iletişim, oyuncak ve kırtasiye sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.

 

Kampanyaya dahil kartlar

– Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar (ticari kartlar hariç), Albaraka Worldcard’lar dahildir, TEB, Vakıfbank ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

 

Kampanyaya dahil harcamalar

– Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar (ticari kartlar hariç), Albaraka Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

– Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.

 

Kampanya katılım kanalları?

– Kampanyaya SMS (kısa mesaj) veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

 

Kampanya faydası

– Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan SMS ile katılırsa en fazla 25 TL Worldpuan, Yapı Kredi Cüzdan ile katılırsa 25 TL Worldpuan daha kazanarak en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.

– SMS ile katılım olursa: SMS ile katılım yapılması durumunda, kampanya kapsamında tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 5 TL Worldpuan kazanılacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL Worldpuan kazanabilir.

– Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım olursa: Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile katılım yapılması durumunda, kampanya kapsamında tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 5 TL daha Worldpuan kazanılarak toplam 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Yapı Kredi Cüzdan’dan katılım ile kazanılabilecek ek Worldpuan en fazla 25 TL değerindedir. Bir müşteri kampanyadan toplamda en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir. World lisanslı bankalara ait World kartlar, Yapı Kredi ticari kartlar ve Yapı Kredi TLcard’lar Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına dahil değildir ve buna bağlı olarak ek puan faydasından yararlanamayacaklardır.

– TLcard’lar için fayda: TLcard’lar ile kampanya kapsamında tek seferde yapılan her 100 TL ve üzerindeki alışveriş için 5 TL puan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL puan kazanabilir. Bir müşteri kampanyaya dahil olabilecek Yapı Kredi bireysel kredi kartıyla Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılsa bile TLcard ile gerçekleştirilen işlemler için en fazla 25 TL puan kazanabilir.

 

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

– SMS ile katılım olursa: SMS ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 6 Ocak 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 17 Ocak 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Ocak 2016’da geri alınacaktır.

– Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım olursa: Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan ek Worldpuan’lar 15 Ocak 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, ek Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Ocak 2016’dır. Kullanılmayan ek Worldpuan’lar 27 Ocak 2016’da geri alınacaktır.

– TLcard’lar için: Kampanya kapsamında kazanılan puanlar TLcard’lara 19 Ocak 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda yüklenecektir.

 

SMS Katılımı detayları

– Yapı Kredi kredi kartı müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numarasını 4454’e göndermesi gerekmektedir.

– Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması gerekmektedir.

– Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.

– TLcard’lar için sms katılımı gerekmemektedir.

– Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

 

SMS Maliyetleri

– SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,40 TL’dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım detayları

– Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılabilmeleri için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapmaları gerekmektedir.

 

Diğer Detaylar

– Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Bulent dedi ki:

  Cuzdana özel ne demek bankamatik kartı olsa neyse?

 2. Bulent dedi ki:

  Bu konuda açıklama yapabilir misiniz?

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bülent bey yarın kampanya açıklanınca detaylı bilgi alabilirsiniz. Kredi kartına ve banka kartına ayrı olarak hediye verilecek.

 4. Bulent dedi ki:

  Teşekkürler

 5. hikmet dedi ki:

  apılsotoreden cuzdan ındırıp katılım yapabılırsınız garantı gıbı formul yapmış ben katıldım mesele

 6. Anonim dedi ki:

  cüzdan ne oluyor nasıl indiriz

 7. Anonim dedi ki:

  sitenin üye girişi vardı

 8. hikmet dedi ki:

  andonıd telefondan apel storeden gırınız yapı kredı cuzdan yaz o cıkar ve ındır kart bılgılerını kaydersınız zaten sızı yonlendırır

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arkadaşlar yapı kredi cüzdan uygulamasını telefon marketinizden yükleyeceksiniz. Android playstore market, ios appstore üzerinden yükleyebilirsiniz.

 10. ali onur koçarslan dedi ki:

  vakıf world kartlar için musteri numarası mı istiyor bilgisi olan var mı

 11. Anonim dedi ki:

  bu siteye üye girişi nerden acaba ,vardı bir yerlerde şimdi bulamıyorum ..

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.