Yenicarsim.com world kampanyasında %10 hediye puan

  • 31 Ocak 2013
Yenicarsim.com world kampanyasında %10 hediye puan

World kredi kartı sahipleri populer online alışveriş sitesi yenicarsim.com adresinde 300 TL ve üzeri alışverişlerde %10 hediye world puan kazanıyor. Kampanyada 28 Şubat 2013 tarihine kadar 125 TL puan kazanabilirsiniz.

Özellikle DSLR fotoğraf makinalarını incelemenizi tavsiye ederim.

Kampanya Detayları

**Kampanya kapsamında 01-28 Şubat 2013 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 Worldpuan hediye edilecektir.

**Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 125 TL olacaktır.

**Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

**Yatırımlık altın ürünleri kampanyaya dahil değildir.

**Kazanılan Worldpuan’lar 06 Mart 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarih 17 Mart 2013 ‘tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Mart 2013 itibari ile geri alınacaktır.

**3 ay taksit erteleme kampanyası 100TL ve üzeri işlemlerde geçerli olup kampanyadan yararlanabilmek için Joker Vadaa menüsü üzerinden taksit ertelemenin seçilmesi gereklidir. Aksi takdirde erteleme gerçekleşmeyecektir.

**Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.

**Yeniçarşım.com ve Yapı Kredi Bankası A.Ş kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.