Yenicarsim.com world kampanyasında %10 hediye puan

  • 31 Ocak 2013
Yenicarsim.com world kampanyasında %10 hediye puan

World kredi kartı sahipleri populer online alışveriş sitesi yenicarsim.com adresinde 300 TL ve üzeri alışverişlerde %10 hediye world puan kazanıyor. Kampanyada 28 Şubat 2013 tarihine kadar 125 TL puan kazanabilirsiniz.

Özellikle DSLR fotoğraf makinalarını incelemenizi tavsiye ederim.

Kampanya Detayları

**Kampanya kapsamında 01-28 Şubat 2013 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 Worldpuan hediye edilecektir.

**Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 125 TL olacaktır.

**Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

**Yatırımlık altın ürünleri kampanyaya dahil değildir.

**Kazanılan Worldpuan’lar 06 Mart 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarih 17 Mart 2013 ‘tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Mart 2013 itibari ile geri alınacaktır.

**3 ay taksit erteleme kampanyası 100TL ve üzeri işlemlerde geçerli olup kampanyadan yararlanabilmek için Joker Vadaa menüsü üzerinden taksit ertelemenin seçilmesi gereklidir. Aksi takdirde erteleme gerçekleşmeyecektir.

**Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.

**Yeniçarşım.com ve Yapı Kredi Bankası A.Ş kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ