A101 11 Ocak – 18 Ocak 2018 aktüel ürünler inserti

  • 27 Aralık 2017
A101 11 Ocak – 18 Ocak 2018 aktüel ürünler inserti

A101 market kampanyalarında 2018 yılının ikinci aktüel ürünler haftasında 11 Ocak – 18 Ocak 2018 tarihleri arasında satılacak tüm ürünleri aşağıdaki kampanya insertinde bulabilirsiniz.

A101’de ne satılsın?

A101 marketlerde satılmasını istediğiniz ürünleri aşağıdaki yorum bölümüne yazarak a101 satış sorumlularına isteklerinizi iletebilirsiniz.

A101 aktüel ürünler insertini ve içindeki ürünleri kısaca değerlendirelim.

İlk insertimizde Vestel venus 5530 cep telefonu 569 TL fiyatla dikkat çekiyor. Telefon internette 569 TL fiyatla hepsiburada.com sitesinde satılıyor. Üstelik 50 TL world puan kazanarak alabilirsiniz. Fiyatına göre sorunsuz bir telefon tavsiye ederiz. Kullanıcı yorumlarında da sorun yok.

Exper T7C tablet uzun süredir marketlerde satılıyor. Bu ürün hakkında net cevap küçük çocuklar için yeterli olduğudur. Kırıldığında bozulduğunda umursamayacağız, çocuğunuzun vakit geçirmesi için gerekli bir tablet arıyorsanız doğru modele bakıyorsunuz.

İkinci A101 insertinde oto aksesuarları mevcut. Piranha teyp fiyatı iyi değil, ürün fiyatına göre güzel iş görüyor. Led ekranlı park sensörü fiyatı ve kalitesiyle oldukça iyi bir ürün.

Bu tür araç süpürgelerinden markası ne olursa olsun uzak durun, iş görmüyor. Plenty radyatör antifirizi çok kalitesiz araçta kesinlikle kullanmayın. Bu tür ürünler ucuza kaçmayın sonucu çok ağır olabilir.

Cam silecek suyu kalitesi düşük, doğuda değilseniz alıp kullanabilirsiniz.

Üçüncü a101 insertinde çok amaçlı dolap, tekerlekli askılık, dilsiz uşak gibi ürünler mevcut. Aprilla saç düzleştirici hakkında bilgimiz yok, kullanan arkadaşlar görüşlerini yazarsa almayı düşünenler için oldukça faydalı olacaktır.

Dördüncü ve son kampanya insertinde sinbo ürünleri dikkat çekiyor. Çift taraflı döküm tava ızgara için tavsiye edebileceğim bir ürün. Elektrikli cam kapaklı döküm ızgarada balkonda çok iyi olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ