A101 2018 koç ve dana kurbanlık fiyatları

  • 25 Temmuz 2018
A101 2018 koç ve dana kurbanlık fiyatları
A101 marketlerde 2018 yılına özel kurbanlık satışları başladı. A101 mağazalarında geçerli olacak kurbanlık fiyatlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.
  • Karaman Koç 14-16 kg (Kemikli) Kurban kolisi 1.045 TL
  • Dana (1/7) Hisse 18-20 kg (Kemiksiz) kurbanlk 995 TL

A101’de kurbanlık ödemenizi bonus, maximum, world kredi kartınızla peşin fiyatına 4 taksitle yapabilirsiniz.

Türkiye’nin 81 ilinde 7000 mağaza ile faaliyet gösteren, ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlarıyla tüketicinin en çok ilgi gösterdiği Perakende mağazaların başında gelen A101, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde iki farklı Kurbanlık satışana başladı.
Karaman Koçu ve Hisseli Dana olmak üzere iki farklı kurbanlık seçeneği sunan A101 market ödemelerde kredi kartına vade farksız 4 taksit imanı sunuyor. A101 mağazalarından alacağınız kurbanlıklar vetenirer hekimler kontrolünden geçmiş hayvanlardan olup, islami şartlara uygun “Helal Kesim” yapılarak sizlere ulaşacaktır.
A101 Kurbanlıkları Hakkında:
• Tüm kurbanlıklar yerli besi hayvanlardan seçilmiş olup, hayvanların kesim Için uygunlukları veteriner hekimler tarafından denetlenmektedir.
• Kurbanlıklar, din görevlileri, noter, gıda muhendisleri ve Kalite Sistem Grubu uzmanlarının kontrolu dahilinde ve helal kesim kurallarına uygun olarak, vekalet verilen kasaplar tarafından, sıklıka uygun ortamlarda ketilecektir.
• Kesilen kurbanların bir noktaya toplanıp kemiklerinin ayrıştırırması ve burada kemiksiz hale getirlimesinden dolayı hisse sahibinin kurbanı diğer hisse sahiplerinin kurbanı ile ayrım sırasında karışabiImektedir. Karışmadan dolayı oluşabilecek bir kurban etinin başka bir kişiye gitmesinde sakınca olmadığı ve bu konuda kurban hisse sahibinin kendi kurban etinden feragat edeceği kurbanın sahibi tarafından kabul edilmiştir. A101 her halükarda kurban sahibine küçükbaş hayvanda minimum 14 kg kemikli ve buyükbaş hayvandı minımum 18 kg kemiksiz kurban etini eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder.
• Her kurban kolisi uzerine, kurbanlıkların Kalite Sistem Grubu tarafından kontrol edildiğini gösteren eliketler yapıştırılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet dedi ki:

    etler ne zaman teslim edilecek

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.