A101 25 Ağustos 2016 inserti

  • 14 Ağustos 2016
A101 25 Ağustos 2016 inserti

A101 marketler 15 Temmuz hainliği sonucu ortaya çıkan haberlerle hedef tahtasının ortasına yerleşti. Sahibi FETÖ üyesi olmakla suçlanan A101 mağazalarından alışveriş noktasında tercihi size bırakıyoruz. Kampanyabul.org olarak sahibinin durumu noktasında hukuki bir delil olmadığı için biz aktüel ürün haberlerine devam edeceğiz.

A101 aktüel ürünlerde bu hafta 25 Ağustos 2016 Perşembe günü satışa sunulacak indirimli fırsat ürünlerini kampanya insertinde inceleyebilirsiniz.

İlk kataloğumuzda 8 parça tencere seti vivaldi marka 109 TL, çok amaçlı kapaklı dolap 99.90 TL, papilla kızartma tenceresi 15.95 TL fiyatlarla dikkat çekiyor.

 

İkinci kataloğumzda LAV marka cam ürünleri dikkat çekiyor. Ev hanımlarının büyük beğeniyle takip ettiği Lav ürünlerinde fiyatlar güzel.

Premier çelik su ısıtıcı 50 TL fiyatla piyasa seviyesinde alınabilir. Ürün kalitesi güzel, reziztans gizli ve hızlı ısıtıyor. Sinbo çelik çay seti çok güzel. Cam olanlar gibi çayı soğutmuyor ve çayı lezzetli. Ofis ve ev için 79.95 TL fiyatla alınabilir.

 

Üçüncü kataloğumuzda yeralan ürünlerin ikincisinde %50 indirim fırsatı mevcut. Salam, sucuk, yoğurt gibi her evin ihtiyacı ürünlerde fiyatlar güzel.

 

 

Dördüncü ve son kataloğumuzda Piranha aksiyon kamerası 79.95 TL fiyatla dikkat çekiyor. Su altı çekim yapmak, plajda video kaydı için alınabilir. Düşük ışıkta ve hızlı sahnelerde sorun yaşayabilirsiniz.

Kale marka oto termosu donmuş yiyecek ve içecekleri uzun süre saklamanızı sağlayacaktır. Pikniğe, plaja giderken işinize yarayacaktır. Hı-Level taşınabilir şarj cihazını almayın. Taşınabilir cihaz arıyorsanız bu işte en iyi marka olan xiaomi marka ürünlere bakında. 50 TL’ye n11 üzerinden 10.000’lik model alıp yıllarca sorunsuz kullanın.

Hometech HT1010 uydu alıcı uzun süredir satılıyor, kullananlardan önemli bir şikayet almadık. Fiyatına göre iyi bir ürün.

Çift mekanizmalı stor perde fiyatı çok iyi. Ölçüsü pencerenize uyuyorsa alabilirsiniz. Ortopedik yastığı özellikle tavsiye ederiz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. asım dedi ki:

    Htc one cep telefonu kampanyası 25 ağustos 2016 da katalogdan kalktımı mağazalarda var diyor

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.