A101 aktüel ürün broşürleri 7 Ağustos 2014

  • 31 Temmuz 2014
A101 aktüel ürün broşürleri 7 Ağustos 2014

A101 aktüel ürün kampanyaları sürüyor. A101 marketlerde her hafta Perşembe günü giyimden beyaz eşyaya kadar birçok ürün grubunda indirimli fiyat fırsatları sizleri bekliyor. A101’de bu hafta 7 Ağustos 2014 Perşembe günü satışa sunulacak indirimli fırsat ürünlerini aşağıdaki kampanya broşürlerinde bulabilirsiniz.

Bu hafta Toshiba usb bellek ve sd kartlarda uygun fiyatlar ve çeşit mağazalarda sizi bekliyor olacak. Akım korumalı priz hassas elektronik aletler için mutlaka kullanılması gerekiyor ve fiyatı 9.95 TL çok uygun. Notebook soğutucu ergonomik kullanım için çok faydalı olacaktır. Uydu alıcı cihazı tavsiye etmiyoruz zira artık devir Hd cihazlarında devri bir miktar daha verip ileriye dönük hd cihaz almanızda fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. abdullah dedi ki:

    Notebook soğutucu ve akım korumalı priz hakkında ne düşünüyorsunuz tavsiye ediyormusunuz

  2. admin dedi ki:

    Akım korumalı priz çok iyi fiyata sahip, 10 liraya normal uzatma kablosu satılıyor. Soğutucunun adı soğutucu bilgisayarı soğutmasını beklemeyin bu tür ürünler soğutma olarak başarılı değildir. Ergonomik olarak bilgisayarın arkasını kaldırarak yazma durumunda bileğiniz rahat olur.

BİR YORUM YAZ