A101 gold baby bebek arabası kullanıcı yorumlarım

  • 31 Mart 2018
A101 gold baby bebek arabası kullanıcı yorumlarım

A101 marketlerde satılan Gold baby bebek arabasını farklı bir mağazadan satın alan arkadaşımın araba hakkında yorumlarını sizlere iletmek istiyorum. 190 TL fiyatla satılan ürün ekonomik ama fiyatına göre iyi bir ürün. İncelediğim kadarıyla plastik ve kumaş kalitesi sorunsuz. Arabayı kullanan arkadaşım ikinci çocuğu için arabayı kullandığını söyledi. Bazı yerlerde çatlak ve kırıklar mevcut ama kullanıma engel değil.

Gold baby markası ithalatçının adı. Ürün çin malı. Oturma bölümü ve ayak bölümü kullanışlı olmuş. Altta sepet bulunuyor buraya küçük eşyalar konulabilir. Bu tür arabalarda en büyük sorun tekerlekler olmuştur. Tekerlerde kullanılan malzeme kaliteli  ve 2 yıllık kullanımda zarar görmemiş.

Bildiğiniz gibi  bebek arabaları 100 TL’den başlayıp 5000 TL’ye kadar gidiyor. Bu iş tamamen bütçe ile alakalı. Bütçe varsa kesinlikle Kraft ve Prego modellerini tavsiye ederim. Ben PREGO 2086 QUATTRO modelini geçtiğimiz yaz aldım. Benim çocuklarımı, hatta torunlarımı bile taşıyacak kalitede bir ürün. Arabaya kolay yerleşiyor, çok pratik ama fiyatı 1300 TL.

190 liralık gold baby bebek arabasıda sorunsuz işinizi görecektir. Bu fiyata tavsiye ederim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Alin ucuz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.