A101 Hometech 7″ ultra tablet bilgisayar incelemesi

  • 15 Ocak 2015
A101 Hometech 7″ ultra tablet bilgisayar incelemesi

A101 aktüel ürünlerde 22 Ocak 2015 Perşembe Hometech ultra tab tablet bilgisayar 149 TL fiyatla satılacak. 150-250 TL fiyat aralığında piyasada onlarca çeşit model mevcut ve bunların çoğu teknolojik çöp diyebiliriz. Bir tablet bilgisayarda olması gereken ilk önemli özellik IPS ekrana sahip olması. IPS ekran sayesinde farklı açılardan net bir görüntü alabilirsiniz. Bu fiyat seviyesinde IPS ekranlı model yok gibi. Ekrandan sonra ilk bakılması gereken husus ise işlemci ve ram diyebiliriz. Android için 1gb ram yeterli, 2gb ram daha iyi olurdu.

Hometech tablet alışılmışın dışında İntelin 4 çekirdekli atom işlemcisi ile birlikte geliyor. Üst düzey bir hız sunmasada birçok işlem için yeterli bir işlemci diyebiliriz. Tabletin kameralarından kesinlikle başarı beklemeyin, özellikle ev içerisinde çamur gibi fotoğraflar çekiyor. Video görüşme için bile yeterli seviyede değil. Ürünün malzeme kalitesi vasat. Özellikle çerçevelerde kalitesiz malzeme dikkat çekiyor.

Kampanyabul olarak Hometech tableti tavsiye ediyoruz. 149 TL fiyatla başka rakibi yok. Bütçe sıkıntısı olan, küçük çocuklar için bir oyuncak arayan, büyük beklentisi olmayan tüketiciler ürünü alabilir.

İnternet deneyimi rahat olsun, video görüşmeler kaliteli olsun, biraz hızlı olsun, kısa sürede çatlayıp kırılmasın, her oyunu oynayabileyim gibi beklentileriniz varsa 250 TL seviyesinde Samsung modellerine bakmanızda fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ