A101 Kiwi filtre kahve makinesi ve süt köpürtücü alınır mı?

  • 23 Mayıs 2023
A101 Kiwi filtre kahve makinesi ve süt köpürtücü alınır mı?

A101 market aktüel ürün kampanyasında 25 Mayıs 2023 tarihinde Kiwi filtre kahve makinesi ve süt köpürtücü satılacak. Kahve severler için otomatik makinelerin yaptığı işi 2 makine alıp uygun fiyata köpüklü kahve yapabilirsiniz. Kiwi filtre kahve makinesi 2023 fiyatı 299₺ ve çok uygun. Süt köpürtücü 90₺ fiyatla satılacak. 390₺ fiyatla iyi bir kahve seçimi yaparak lezzetli kahveler hazırlayabilirsiniz.

A101 Kiwi Filtre kahve makinesi nasıl?

A101 aktüel için satılan Kiwi KCM 7542 model kahve makinesi internet üzerinde 380₺ fiyatla satılıyor. A101 fiyatı güzel. Ürünün kullanıcı yorumlarına baktığımızda genel olarak beğenilmiş. Malzeme kalitesinin zayıflığından şikayet edilmiş ama 300 liraya kalite beklemek büyük hata. Ürün çok küçük denilmiş ama almadan önce bilmelisinizki 2 kupa kahve yapan minik bir kahve makinesi alıyorsunuz. Kahveyi sıcak tutması, kendinden filtreli olması ve fiyatı avantajları. Eksileri düşük malzeme kalitesi ve çabuk bozulduğuna dair yorumlar. Bozulma şikayeti kayda değer ve bu mide bulandırıyor.

a101 filtre kahve makinesi

A101 Kiwi kahve süt köpürtücü

Kiwi marka 2 adet kalem pille çalışan süt kahve köpürtücü makinemiz kablosuz olması nedeniyle pratik ve kullanışlı bir ürün. Ürün internet üzerinde 130₺ fiyatla satılıyor. Bu ürünle ilgili kullanıcı yorumları yine güzel. Birkaç yorumda yeterince köpürtmediği yazılmış ama fiyat düşünülmemiş. Köpüklü kahve seviyorsanız işinizi görecektir. Her yere taşınabilmesi avantaj. Malzeme kalitesi yine düşük ve kullanım ömrü az olacaktır.

kiwi süt köpürtücü

Özetle kiwi marka ürünler uzun süre sorunsuz kullanacağız hatasız ürünler değil. Böyle bir beklentiniz varsa bütçeyi 4-5 kat artırmalısınız. Kahve işine yeni girdiyseniz ve bütçeniz düşükse alabilirsiniz. Ben her zaman kaliteli ürün yanlısıyım. Bozulacağını bildiğim ve işini iyi yapmayan cihazları almamaktan yanayım. Taksitle kaliteli ürün alırım ama gereksiz ürün almam. Kahve makinesi olarak Delonghi tavsiye ederim. Plastik süzgeçle lezzetli kahve olmaz. Kağıt süzgeç her zaman iyidir. İyi kahve istiyorsanız ve paranız yoksa French press alın derim. Herkese afiyet olsun.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x