Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 market 27 Haziran – 4 Temmuz 2019 aktüel ürün kataloğu

 • 17 Haziran 2019
A101 market 27 Haziran – 4 Temmuz 2019 aktüel ürün kataloğu

A101 marketlerde Perşembe gününe özel aktüel ürün kampanyalarında gelecek hafta 27 Haziran – 4 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatları aşağıdaki a101 kataloğunda inceleyebilirsiniz. A101 aldın aldın kampanyasında masa sandalye takımı, sehpalar, valiz çeşitlerinde uygun fiyatlar dikkat çekiyor.

Alcatel cep telefonu, toshiba televizyon, altus derin dondurucu gibi birçok ürünü a101 mağazalarında bulabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Borma dedi ki:

  Merhaba,

  Piranha akıllı bilekliği alan oldu mu? Kalite ve f/p nasıl?

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Borma ucuz diye almayın bence, miband2 veya 3 bakın kesinlikle.

 3. Kampanyacı dedi ki:

  Fastpay A101 Kampanyasi

  fastPay A101 Kampanyası
  Fırsatlar
  fastPay ile A101’de cepten tek hareketle hızlı ödeme devri başlıyor!

  Hey sen fastPay’li!
  A101’de cepten tek hareketle ödeme dönemi başlıyor. fastPay ile A101 market alışverişlerinde cüzdan taşıma derdi olmadan, nakit paraya ihtiyaç duymadan, sadece cep telefonunu yan çevirip, ekranda çıkan QR kodu (Kare Kod) okutarak ödemeye var mısın?

  fastPay ailesine katılan A101’de kasada sıra beklerken cüzdanını bulmaya çalışma, kredi kartını evde unutma, nakitsiz kalma gibi dertlerin olmayacak.

  Bundan böyle adeta kasada ürün okutur gibi fastPay’i açıp telefonunu tek bir hareket ile yan çevirerek oluşturduğun QR kod ile alışverişini masrafsız ve hızlı bir şekilde tamamlamayabilecek ve kasada sıra bekleyenleri kendine hayran edeceksin.

  Tabi ki bu kadar yetmez, A101’den fastPay ile yapacağın ilk alışverişinde
  10 TL ve alışveriş tutarının %10’u da fastPay bakiyene hediye gelecek. Ayrıca bir sonraki alışverişlerinde %10 iade devam edecek. E ama daha ne olsun!

  Google Play Store ya da App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğin fastPay uygulamasıyla hayatını kolaylaştırmak senin elinde. fastPay uygulamasını indir, istediğin kartını uygulamaya kaydet ve en sevdiğin kartlarını favorilerine ekleye. Ardından A101 gibi anlaşmalı mağaza ve dükkânlara gir, alışverişini hızlıca, güvenle ve şaşkın bakışlar arasında gerçekleştir.

  Ayrıca cepten cebe ücretsiz para gönderip, ATM’lerden kartsız para çekerek ve anlaşmalı iş yerlerinde ödemelerini gerçekleştirerek fastPay’le hayatını kolaylaştır.

 4. Kampanyacı dedi ki:

  Fastpay A101 Kampanya Şartları
  fastPay ile A101 arasındaki kampanya 09.05.2019- 31.08.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  Kampanya kapsamında fastPay’in geçerli olduğu A101 mağazalarında fastPay ile yapılan ilk ödemede kullanıcılara 10 TL ve alışveriş tutarının %10’u kadar iade verilecek olup, kullanıcıların fastPay ile yaptıkları sonraki ödemelerde %10 iade devam edecektir.
  İade tutarı kampanya süresi boyunca ilk ödemede iade edilecek 10TL dahil toplamda 35TL’yi aşmayacak olup en geç 1 hafta içerisinde müşterilerin fastPay bakiyelerine yüklenecektir.
  fastPay kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZ