Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 market 30 Mayıs – 6 Haziran 2019 aktüel ürünler kampanya katalogları

  A101 market 30 Mayıs – 6 Haziran 2019 aktüel ürünler kampanya katalogları

  A101 market Perşembe aktüel ürün kampanyalarında 30 Mayıs – 6 Haziran 2019 tarihleri arasında satılacak ürünlerin yeraldığı kampanya katalogları ortaya çıktı. A101’de bu hafta tam 12 kataloğumuz var. Teknoloji ürünlerinden gıda ürünlerine kadar onlarca üründe indirimli fiyatlar sizleri bekliyor.

  A101 aktüel ürün kataloglarında dikkat çeken ürünleri özetleyelim. İlk katalogda klasik televizyonumuz var. Honor 8a telefon tavsiye ettiğimiz bir telefon. Gosmart powerbank yerine biraz daha koyun ve xiaomi alın kesinlikle. Piranha hoparlör tat vermiyor.

   

  İkinci kataloğumuzda güral porselenin orijinal dijital baskılı tabak çeşitleri 13 TL adet fiyatıyla satılıyor. Bu ürün hakkında çok yorum yok deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

  Üçüncü A101 kampanya kataloğunda plajlara ve yaza özel ürünler mevcut. Bu kadar ürün mağazalara nasıl sığacak merak ediyor. A101 birçok esnafı zor durumda bırakacak gibi. Satmadığı ürün yok neredeyse.

   

  Dördüncü a101 aktüel ürün kataloğumuzda Agiss marka ağda ürünleri mevcut. Cesur bacaklar için uygun fiyatlı bakım ürünleri sunan Agiss markası fena değil.

   

  Beşinci katalogda kaymaz taban halı ve yolluklar mevcut. Bu ürünlerin kalitesi fena değil, fiyatına göre iş görür. Özellikle çocuklu aileler için kullan birkaç yıl sonra at tarzında ürünler.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ