Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 motolux elektrikli bisiklet yorumları ve incelememiz

  • 21 Eylül 2019
A101 motolux elektrikli bisiklet yorumları ve incelememiz

Elektrikli araçlar hayatımızda yaygınlaşmaya devam ediyor. Ekonomik küçük boyutlu elektrikli bisikletler birçok kişinin dikkatini çekiyor. A101 bu ihtiyaca yönelik motolux marka elektrikli bisikletini 1999 TL fiyatla satışa sunuyor. A101’de 26 Eylül 2019 tarihinde satılacak ürün 250w motoru ile 30-35 km arası bir menzil sunuyor. Bu menzil yolun eğimine ve ağırlığınıza göre çok değişiyor. 100kg’lık bir yetişkin için bu tip ürünler çok kullanışlı değil. Rampa çıkamıyorsunuz ve kısa sürede pil bitiyor. Yaptığım denemelerde 70kg olarak düz yolda 30km gibi bir hıza çıkabildim. Kullanan arkadaşım günlük ortalama düz yolda 10km yapıyor ve şarjı 3-4 gün idare ediyor. Burada önemli olan ağırlığınız ve rampalı yollar. Aşırı rampalı bir yerde sorun yaşarsınız.

Ürün için ehliyet gerekmiyor. Piller sökülüyor ve evde şarj edebiliyorsunuz. Ortalama 7-8 saatte pili tam şarj oluyor. Ürünün malzeme kalitesi idare eder seviyede. Elektrik tüketimi yok olarak hesaplayabilirsin.Kayda değer bir tüketim yok. Elektrik pedalını kullanarak sizde menzili artırabilirsiniz. Pedal kullanımı pek rahat değil. Bisikletin frenleri fena değil. Farın led olması tüketim açısından iyi.

A101 motolux markası altında ürünü satıyor. Motolux markası Adana merkezli yerli bir firma. Çin malı ürünlerin montajını yapıp satıyor. Garanti konusunda sorun yaşanacağını düşünmüyorum. Ürünü 2079 TL fiyatla taksitle satın alabilirsiniz. Bonus, maximum ve world karta özel 9 taksit yapılıyor.

Ürün hakkında yorumlarını aşağıda bizimle paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ