Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 okul malzemeleri 2014 broşürleri

 • 28 Ağustos 2014

A101 2014 okul alışveriş dönemini açıyor. Okul ihtiyaçlarınız için gerekli okul çantalarından kırtasiye ürünlerine kadar pekçok okul malzemesi 4 Eylül 2014 tarihinde satışa çıkıyor. A101 2014 okul malzemeleri  broşürlerini aşağıda bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. sezen akpınar dedi ki:

  bence çok güzel kırtasiyeden aldığımızda 5TLYE sadece 1tane şey alabiliyorduk ama burada bir tane yerinine 5.6tane eşya alabiliyoruz babam bana sınır koyuyo300tlye ne alırsan al diyo bu seneki okul eşyalarım her çeşitten alabilcem ben secici biriyim bişey güzelse onun her renginden almak isterimim ama pahalı olduğu için biraz sıkıntı çekerim seçim yapmakta ama a101 de istedim gibi bir şeyi her rengini alabilirim artık.kırtasiyeden aldığım eşyalarla a101 den aldıgım eşyaları karşılaytırdığımda a101 de ki eşyalalar acayip şekilde çok fazla herşeyin tüm renklerinden ver reklerin herbirinden 2.3 tane olduğuunu görüyorum ve bu benim cok hoşuma gidiyor ben böyle elişi sanatlaruyla uğraşmayı çok sevenbiriyim ve kırtasiye eşyalarına çok ama çok bayılırım buda benim için çok iyi oldu.

 2. Anonim dedi ki:

  ben de sezen le aynı fikirdeyim kırtasiye eşyalarının ben de ayrı bir yeri vardır. hiç öyle makyajla ilgilenmem hep kırtasiye eşyasıyla ilgilenirim. annem bana yani bize a101 den sınır kısıtlaması koymaz her şeyden fazla fazla alır.

 3. anonim dedi ki:

  a101 çok iyi bir yer hem ucuz hemde kaliteli ben bu sene alışverişimi oradan yapcam

 4. Eda dedi ki:

  a101 ucuz ama sadece defterleri güzel kullanışlı fakat bim daha ucuz ve güzel eşyaları.))

 5. sibel dedi ki:

  bencede katılıyorum size arkadaşlar

 6. sibel dedi ki:

  güzel beğendimmm

 7. zeynep dedi ki:

  niye başka tarihte veriyorsunuz

 8. HALİME dedi ki:

  GÜZWEL EŞYalAR

BİR YORUM YAZ