A101 Onvo Toshiba Samsung televizyon modelleri ve yorumlar

  • 25 Eylül 2023
A101 Onvo Toshiba Samsung televizyon modelleri ve yorumlar

A101 aktüel ürünlerde bu hafta Onvo, Toshiba, Samsung televizyon modelleri satılacak. Ürünlerin artılarını ve eksilerini bu konuda hakkında yorumlarla paylaşacağız. Sizde bu tv modelleri hakkında kullanıcı yorumlarını bizlerle paylaşabilirsiniz.

A101 Onvo 550V6000U 55″ tv nasıl?

Onvo marka televizyonlar son dönemler oldukça beğeniliyor. Fiyatına göre güzel ürünler sunan Onvo büyük ekran modellerde çok uygun fiyatlar sunuyor. Onvo 550V6000U modeli android işletim sistemi ve boyutuyla 10.000 liraya alınabilecek en iyi modellerden biri. Tabiki kaliteli markalarla kıyaslamak hata olur. Beklentiniz büyük değilse alınabilir bir model. 4k yayın izliyorsanız görüntü güzel Fhd yayınlarda biraz zayıf.

Onvo 50 modeli içinde bu yazdıklarımız geçerli. Fiyat farkına bakarak 50 yerine 55 modeline yatırım yapmak daha mantıklı olabilir.

A101 Toshiba 50UA2363DT televizyon yorumları

Toshiba televizyonları bildiğiniz gibi Vestel üretiyor. Bu marka tv modellerinde orta kalite paneller kullanılıyor. Onvo görüntü kalitesinden çok daha iyi görüntüye sahip diyebilirim. İşletim sisteminin daha stabil olması, malzeme kalitesi diğer artılarından. Fiyatı bir nebze yüksek ama değer. Bu fiyat seviyesinde orta kalite ürün arayanlar Onvo yerine değerlendirmeli. Vestel servis güvencesi olması büyük artılarından. Toshiba tv elektronik devre kalitesiyse çok iyi. Arıza çıkarma olasılığı düşük.

Samsung 40T5300 tv alınır mı?

Dünyanın en iyi tv modellerini üreten Samsung alt modellerinde bile orta kalite sunuyor. Bu modelde özellik çok yok ama panel yani görüntü kalitesi orta sınıfta. 40″ bir tv için 10.000 fazla. Samsung alacaksanız büyük ekran modellere bakın. Panelin Full HD olması bu fiyata kötü. Kesinlikle 4K 50″ Toshiba alın görüntü kalitesi çok daha iyi olacaktır.

a101 televizyonlar

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x