Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 Seg çamaşır makinesi alınır mı? kullanıcı yorumları

  • 15 Ekim 2020
A101 Seg çamaşır makinesi alınır mı? kullanıcı yorumları

A101 aktüel ürünler kampanyasında SEG SCM 9100 çamaşır makinesi 1599 TL fiyatla satılacak. Ekonomik çamaşır makinesi isteyenler için makine hakkında inceleme yazımızı ve kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. SEG markası  Vestel’in alt markalarından biri. Vestel servisleri tarafından destek veriliyor olması iyi bir avantaj. Piyasada satılan SEG ürünleri diğer alt markalara göre daha kaliteli.

A101’den SEG çamaşır makinesi alınır mı?

A101 marketlerden beyaz eşya almanın bir sakıncası yok. Zaten ürünü size teslim etmiyorlar. Vestel servisi ürünü getiriyor ve kurup gidiyor. SEG makinenin en önemli avantajı 15 dakikalık hızlı yıkama programı olması. Bu çok önemli zira az kirli çamaşırları uzun programda yıpratmanın anlamı yok.

Makinenin 9kg olması aileler için büyük avantaj. 1000 devirde sıkma için gayet yeterli. Bu fiyata Vestel garantisi, 9kg kapasite, 1000 devir ve 15 dakika hızlı yıkama düşünülünce makine kesinlikle alınır. Üstelik SEG SCM 9100 piyasa fiyatı internette 2000 TL, mağazalarda 2300 TL civarında.

Kullanıcı yorumları

ideal bir ürün 9 kilo oldukça yeterli program sayısı yeterli yıkama ve sıkmasıda gayet güzel çok sessiz değil çok gürültüde değil bu paraya bu kilolarda alınabilcek en güzel tavsiye ederim.

6 ay once aldim gayet memnunum en dusuk derecede bile camasirlar oldukca temiz diger makinalar gibi ses duzeyide yuksek degil ayni kalitede olup baska markaya iki kati fiyat odemeye gerek yok

A101’den aldığım makine 4 gün sonra vestel servisi tarafından kuruldu. Pahalı makinelerden farkı rengi ve sessizlik seviyesinin iyi olmaması. Yıkamada sorunsuz, hızlı yıkama olayı çok güzel kesinlikle tavsiye ederim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Elci dedi ki:

    Kesinlikle Hic dusunmeden alin biz ocak ayinda aldik 1450 tl idi o zaman.. Cok menmunuz

BİR YORUM YAZ