A101 SEG tezgah altı buzdolabı 229 TL kullanıcı inceleme

  • 22 Temmuz 2015
A101 SEG tezgah altı buzdolabı 229 TL kullanıcı inceleme

Merhaba arkadaşlar 1 yıldır kullandığım SEG tezgah altı buzdolabı hakkında amatör incelememi kampanyabul.org için paylaşmak istedim umarım yayınlanır. Buzdolabını Vestel bayisinden 325 TL 9 taksitle aldım. Ofisimde içeceklerin ve küçük çaplı gıdaların saklanması için kullanıyorum. Buzluk bölümünde içecekler için buz kalıbı yapabiliyorum. Dolabın hacmi biraz küçük geldi ama bu tamamen ihtiyaçla alakalı bir durum. Dolap çalışırken biraz sesli çalışıyor. Çok sessiz değil boyutundan fazla ses çıkarıyor. Yanıbaşında durmuyorsanız dert edilecek bir konu değil.

Termostatı 5 konumdan oluşuyor ben 1. ayarda kullanıyorum. Benim için en önemli husus elektrik tüketimiydi ki bu konuda çok başarılı. Her ay ortalama 60 TL gelen faturamda 4-5 TL’lik bir artış oldu. Buzdolabının Vestel garantisi altında satılması insana güven veriyor. A101 aktüel ürünlerde 23 Temmuz’dan itibaren 229 TL’ye satılacakmış ihtiyacı olan kaçırmasın derim. Herkese iyi alışverişler.

Mert Akcan / Ankara

İncelemesi için Mert Akcan beye teşekkür ediyoruz. Siz de amatör incelemelerinizi bize iletisim@kampanyabul.org üzerinden veya siteye üye olarak bize iletebilirsiniz.

a101-seg-buzdolabi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mevlan çelik dedi ki:

    Bunu nerden nasıl alabiliriz

BİR YORUM YAZ