Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 Sinbo STO-6712 katı meyve sıkacağı alınır mı? kullanıcı yorumları

  • 04 Ocak 2021
A101 Sinbo STO-6712 katı meyve sıkacağı alınır mı? kullanıcı yorumları

A101 aktüel ürünlerde Sinbo STO-6712 katı meyve sıkacağı 100 TL’ye satılacak. Meyve sıkacağının piyasa fiyatı 150 TL üzerinde ve internette en düşük 125 TL’ye satılıyor. Peki bu ürün bu fiyata alınır mı?

Katı meyve sıkacağı alırken nelere dikkat etmek gerek?

Katı meyve sıkacakları genelde nar ve portakal sıkma amaçlı kullanılıyor. Portakalı çoğu pres sorunsuz sıkıyor ama nar sıkmak için sağlam ve kaliteli bir pres gerekiyor. Katı meyve sıkacağında Maskot marka ürünler piyasanın en iyisi ama 330 TL’den başlıyor. Sanayi tipi sıkacak istiyorsanız 212 liraya özlem markasına da bakabilirsiniz.

Sıkacak iyi bir sıkma için kaliteli malzemeye sahip olmalı. Malzeme kaliteli olunca da ağır oluyor. Ağırlık tezgah üzerinde  dengeli durmasına yarıyor. Maskotun kaliteside kullandığı kol ve sıkma sisteminin kaliteli olmasında yatıyor. Eğer sürekli kullanacaksanız en kötü Özlem alın.

Sinbo STO-6712 pres

Sinbo katı meyve presi nasıl?

Üründe malzeme kalitesi maalesef zayıf. Plastik pres bölümü güven vermiyor. Uzun süreli kullanımda çatlama olması olası. Aşırı güç uygularsanızda çatlayabilir. Presin gövdeside zayıf bir metalden oluşuyor. En büyük sorun plasik sıkma bölümü. Portakalda sorun yaşatmaz ama narda sorun yaşayabilirsiniz. Portakal sıkarken de ne kadar güç uygularsanız o kadar verimli sıkabilirsiniz.

Biz bu ürünü 100 TL’ye arada kullanacaklar için öneriyoruz. Günlük meyve sıkacaklara özlem marka ürün tavsiye ediyoruz. Bütçe sorunu olmayanlarada evladiyelik maskot marka öneriyoruz.

Sinbo STO-6712 modeli sıkacağı satın alıp tecrübe eden takipçilerimizden kullanıcı yorumlarını aşağıda bekliyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Boşuna aldık desenize bende kutudan çıkarınca biraz moralim bozulmuştu. Şimdi bunu okuyunca hiç umudum kalmadı:))

BİR YORUM YAZ