A101 waffle makinesi Kiwi alınır mı? kullanıcı yorumları

  • 22 Mayıs 2023
A101 waffle makinesi Kiwi alınır mı? kullanıcı yorumları

A101 aktüel kampanyasında Kiwi KSM 2405W waffle makinesi 299₺ fiyatla satılacak. Uygun fiyata waffle makinesi arayanlar için gayet iyi bir seçenek. İnternet sitelerine en ucuz 380 liraya bulabileceğiniz ürün hakkında kullanıcı yorumları gayet iyi. Ürün çok kaliteli bir malzemeye sahip değil ama iş görüyor. Zaten kaliteli ürünlerde fiyatlar 2000₺ civarında.Arada waffle yapıyorsanız birkaç ince detayla başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

A101 Waffle makinesi yapışma sorunu

A101 Kiwi waffle makinesi konusunda en çok gelen şikayet yapışma sorunu. Aslında bu durum makine kaplaması yanında hazırladığınız hamurla ilgili. Az yağlı hamurlar çok çabuk yapışıyor ve kalkmıyor. Yağ miktarının dengesini iyi ayarlarsanız sorun yaşamazsınız. Pişirme önce makinenin iyi ısınması da önemli. Önce makinenin ağzı kapalı olarak 5 dakika tam ısınmasını sağlayın. Pişirme önce yüzey hafif yağlanabilir.  Yapışma sorunu için deneme yanılmayla hamur kıvamını ayarlayabilirsiniz.

kiwi waffle makinesi

Kiwi waffle makinesi kullanıcı yorumları genel olarak çok iyi. Birçok kişi bu fiyata bu performansı beklemediğini yazmış. Olumsuz yorumlarda temizleme zorluğuda yazılmış. Bu makine yıkanmıyor arkadaşlar yüzeyi silmeniz gerekiyor ve bu iş gerçekten zor. Girintili yüzeyi temizlemek için sıcak olmasını sağlayarak sabunlu bezle silebilirsiniz.

Dışarıda waffle fiyatları inanılmaz arttı. Hazır meyvelerde tezgahlarda yerini almışken çocuklarınız için harika doğal waffle hazırlayabilirsiniz.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x