A101 Xiaomi 6 litrelik air fryer dikkat fiyat yüksek

  • 28 Mayıs 2023
A101 Xiaomi 6 litrelik air fryer dikkat fiyat yüksek

A101 aktüel ürünlerde 1 Haziran 2023 tarihinde Xiaomi 6 litrelik air fryer yağsız fritöz 4399₺ fiyatla satılacak. Ürün Teknosada 3729, amazon sitesinde 3800₺ fiyatla satılıyor. A101 nasıl böyle bir hata yapar anlamıyorum. Piyasanın altında fiyat olması gerekirsen 750₺ daha pahalı. A101 yetkilileri bizim ürün Xiaomi garantili diyecektir ama internet üzerinde belirttiğimiz yerlerdeki ürünlerde xiaomi Türkiye garantili.

Fiyat dışında xiaomi air fryer 6 litre çok güzel bir cihaz. Ayarlanabilir tepsi yardımıyla 3 litre olarakta kullanılabiliyor. 3-4 kişilik aileler için 6 litrelik hacim yeterli gelecektir. Xiaomi 3.5 litrelik alanların en büyük pişmanlığı olan hacim bu üründe yeterli.

Xiaomi air fryer 6 litre

Xiaomi 6 lire air fryer kullanıcı yorumları

İnternet üzerinden xiaomi 6 litrelik model alan kullanıcılara ait yorumları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Çalışırken hava çıkışının rahat olması için duvarla arasında mesafe olmalı. Cihazın üzerine bir şey koyulmamalı oradan hava girişini sağlıyor. Malzemesi plastik olduğu için yan tarafları ısınıyor. Uzun çalışırsa elle uzun süre tutulamayacak kadar ısınıyor. Sessiz çalışıyor, çok yüksek, ağır ve kaba değil. Ana kasa hafif sepeti ağır. Tutma kolu demonte geliyor siz takıyorsunuz ama çıkmıyor zorlamayın. Güzel pişiriyor, sulandırmıyor, çıtır oluyor. Koku yapmıyor diyenlere inanmayın. İçine ne koyarsanız havalandırmadan onun kokusu çıkıyor. Ne kadar salçalı, baharatlı ve soslu şeyler pişirirseniz o kadar çok kokar aynı zamanda rezistansı da çabuk kirlenir. Her kullanımdan sonra nemli bir bezle silerseniz daha uzun ömürlü olur. Pişirme kağıdı kullanacaksanız pişirme süresini uzatmanız gerekir çiğ kalmıyor ama hava akışını biraz engelliyor. Pişirme sürelerini ayarlarken 5’er dk fazla seçin. Dereceleri değiştirmeyin. Pişirme sırasında yarı süreye gelince beni salla uyarısı veriyor. Sepeti çekip sallayın veya altüst edin sonra kaldığı yerden çalışmaya devam ediyor. İçindeki ara bölmeyi ortaya yerleştirince 3, tabana yerleştirince 6lt hacmi oluyor. Ara bölmenin kenarlarındaki kauçuk malzemeyi çıkarmayın sabitlemeyi sağlıyor ısıya dayanıklı. Haznenin çizilmemesi için silikon ürünler kullanın. Yumuşak süngerle temizleyin bu sebepler garanti kapsamına girmiyor. Yenisini ücretli değiştiriyorlar ve bin tl üzerinde fiyatlıyorlar.

xiaomi 6 litre kaç köfte alır

Merhaba ürünü aldıktan sonra birkaç deneme yaptıktan sonra yazmayı tercih ettim ,öncelikle ürün gayet geniş 4-5 kişilik rahatlıkla yapılabilir ilk patates kızartması denemem fiyaskoydu çünkü ayarlarını tam yapamamışım sonraki yaptığım patates kızartmaları harika oldu et denedim köfte denedim sebze denedim yumurta denedim hepsi gayet lezzetli ve başarılı oldu tabii ki bunu kullana kullana deneye yanıla en kaliteli şekilde pişirmeyi öğreneceğim herkes için bu böyle geçerli, alırken çok çekinerek aldım kimse yorum yazmamıştı ama markaya güvendim iyi ki de almışım dedim İlk geldiğinde 180 derecede 15 dakika boş çalıştırdım koku çıksın diye belli belirsiz bir koku oldu bir daha da hiç olmadı , İki gün içinde ürün elime ulaştı o da çok hızlı ve başarılıydı yani güvenle rahatlıkla alıp kullanabilirsiniz.

xiaomi 6 litre air fryer tepsi ölçüleri

ilk olarak çok tereddüt ettim alırken bi kaç kere alıp iptal bile ettim en son almaya karar verdim.hemen tavuk kanat alıp kızartım kendi ayarında 18 dakikada daha çıtır isteyenler süreyi uzatabilir dışı çıtır içi yumuşacıktı, arkasından patates kızarttım pek beğenmedim ama donuk patates daha iyi ve mükemmel derecede güzel oluyor onunda kendi ayarı var 18 dakikada pişiyor tavsiyemdir, evdeki patates çiğ gibi oluyor, daha sonra mini kalıplarda kek yaptım onunda kendi ısı ayarı ve dercesi var ama küçük olduğu için 9 dakikada pişti.kalan kek hamurunu uygun kek kalıbına koyup onuda pişirdim oda kendi ayarında 30 dk pişiyo ama ben süreyi uzatıp 35 dk pişirdim.gayet lezzetliydi, sanki fırında pişirmişim gibi.bugün de bütün tavuk kızartmayı düşünüyorum.pişince değerlendirmeyi yazarım görsel atarım.bu arada tavuk ve patateste hiç yağ kullanmadım.ürünün boyutu 4 kişilik aileler için ideal ama ben 6 değilde 7 veya 8 lt olsun isterdim fakat bütçem buna yettiği için bunu aldım.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x