Kampanya ve İndirim Haberleri

Adese 2013 okul alışverişi kampanya ve indirimleri

  • 10 Eylül 2013
Adese 2013 okul alışverişi kampanya ve indirimleri

Adese marketlerde kampanya ve indirimler devam ediyor. Adeselerde 2013 okul alışverişiniz için gerekli tüm ürünlere en iyi fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Okul Ürünlerinde Kalite ve Sağlık Garantisi
Özellikle son yıllarda kırtasiye ürünlerinde veliler daha dikkatli davranıyorlar. Uzmanlar, ithal edilen bazı ürünlerin çocuk sağlığına zararları konusunda aileleri uyarıyor ve dikkatli tercih yapmalarını ve güvenilir noktalardan alışveriş yapmalarını tavsiye ediyorlar.

Adese reyonlarında Sağlık Bakanlığı sertifikasına sahip olan firmaların ürünlerine yer veriyor. Bu konuda oldukça hassas davranan Adese, çocukların sağlığını riske edebilecek hiçbir ürünü müşterileri sunmuyor.

Lisanslı Ürünler
Okul alışverişine çıkan aileler, örneğin bir resim defteri alacaklarını düşünürken, bazen kendilerini Barbie’li ya da Pepee’li resim defteri ararken bulabiliyorlar. Bunun nedeni, artık çocukların üzerinde çizgi karakterlerinin resminin olduğu lisanslı ürünleri tercih etmeleri… Okul ihtiyaçlarındaki son modayı yakından takip eden Adese, çocukların bu yıl çok sevdikleri lisanslı ürünleri de bir arada sunuyor. Böylece hem çocuklar mutlu oluyor, hem aileler lisanslı ürünü bulmak için saatlerini harcamak zorunda kalmıyorlar.
Bol Kampanyalı Okul Alışverişi
Okul alışverişi için Adese’ye gelenler sadece kırtasiye değil tüm reyonlardan yapacakları her 25 TL ve katları tutarındaki alışverişleri için hem kartopu kampanyasından faydalanacak hem de Adese’nin 22. Yıla özel düzenlediği kampanyanın eylül döneminde bulunan 2 Hyundai İ20 başta olmak üzere 4.444 hediyeden birini kazanma şansını elde edecek. Adese’nin müşterilerine özel uyguladığı diğer kampanyalar ise şöyle:
-Ülker’le Okula Mutlu Dönüş: 3-16 Eylül tarihleri arasında 10 TL’lik Ülker atıştırmalık alışverişine 5’li Ülker Çikolatalı Gofret veya 10’lu Ülker Çokoprens hediye.
-Okula Dönüş Yolunda Bol Bol Bonus Var: Bonus kartınızla farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 75 TL’lik dört alışverişin her birine 5 TL bonus beşinciye 30 TL bonus, toplamda 50 TL bonus. Son gün 30 Eylül.
-Adese’den Misss Gibi Kampanya: 9-27 Eylül tarihleri arasında Adese ve Adesem’lerden Rinso, Yumoş, Domestos, Cif ve Sunligt Cif markalarından Adese Kart ile tek seferde 20 TL’lik alışveriş yapan herkese 5 TL Adese Puan hediye.
-Omo ile Okula Renkli Dönüş: Adese ve Adesem marketlerinden yapacağınız Omo Toz 5 kg veya Omo Sıvı 1400 ml alışverişinize boya seti anında hediye.
-Adese ve P&G İle Okullarda Spora Destek: 30 Eylül’e kadar yapacağınız her P&G alışverişi ile İç Anadolu’daki okullara, spor ekipmanı bağışı için destek olun.
-Ozmo Macerasını Adese’de Yaşıyoruz: 14 Ekim’e kadar Adese Kart’la Şölen Ozmo ürünlerinden toplam tutarda en fazla alışveriş yapan ilk 25 kişi 100 TL, sonraki 50 kişi 50 TL, sonraki 100 kişi 30 TL ve ardından gelen 200 kişi 20 TL toplam 12.000 TL Adese Puan kazanıyor.
-10 TL’lik Signal Alışverişine Not Defteri ve Tükenmez Kalem Hediye:

Okul Alışverişinde 10 Taksit İmkânı
Kredi kartlarıyla alışveriş yapanlar için sadece kırtasiye alışverişlerinde değil, gıda ve temizlik hariç tüm alışverişlerde Adese ve Adesem’lerde 50 TL ve üzerinde anlaşmalı kredi kartlarına vade farksız peşin fiyatına 10 taksit imkânı sunuluyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x