Kampanya ve İndirim Haberleri

Amazon vakıf world kart kampanyası 16-31 Mart 2022

  • 17 Mart 2022
Amazon vakıf world kart kampanyası 16-31 Mart 2022

Vakıfbank world kredi kartı sahiplerine özel Amazon kampanyası başladı. Kampanya kapsamında amazon internet sitesi ve mobil uygulamadan yapacağınız 500 TL üzeri ödemelerde 50 TL, 1000 TL üzeri ödemelerde 75 TL değerinde world puan kazanacaksınız.

Kampanya 16-31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Peşin veya taksitli alışverişlerinizden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan AMAZON yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, iade, iptal ve puan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Nisan 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanım tarihi 7 Mayıs 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 8 Mayıs 2022 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya sadece Amazon Türkiye’nin kendi web sitesi (amazon.com.tr) veya mobil uygulaması üzerinden belirtilen kartlar ile yapılan harcamalarda geçerlidir.
Alışverişlerin World POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
VakıfBank ve Amazon kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Nazım Onat
5 ay önce

Bankamda böyle bir kampanya çıkmıyor.

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x