Kampanya ve İndirim Haberleri

Antares Avm 2012 yılbaşı çekiliş kampanyası ile Volkswagen Tiguan kazanın

 • 05 Aralık 2011

Antares Alışveriş merkezi 2012 yeni yıl kampanyası ile muhteşem bir çekiliş kampanyasu düzenliyor.5 Aralık 2011 – 15 Şubat 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanya ile Antares Kart & Genç Kart sahipleri son model bir Volkswagen Tiguan ve teknoloji harikası onlarca armağan kazanma fırsatını yakalıyor.

Antares çekiliş sonuçları kazanan listesi

Son Model Bir Volkswagen Tiguan Ve Teknoloji Harikası Onlarca Armağan, 2 Adet Samsung Lcd Tv, 3 Adet Apple I Pad 2, 4 Adet Apple Iphone 4, 3 Adet Sony Notebook Ve 5 Adet Tom Tom Navigasyon Cihazından birini kazanma şansını elde edecekler. Kampanya süresince ziyaretçiler, Antares Kartları ve Genç Kartları ile AVM bünyesindeki tüm mağazalardan yapacakları her 50 TL ve üzeri alışveriş karşılığı Yılbaşı özel Samsung lcd tv, apple i pad 2, apple iphone 4, sony notebook ve tom tom navigasyon cihazı çekilişine katılma şansına sahip olacaklar.

Kazanan talihliler 18 Şubat’ ta yapılacak çekiliş ile belli olacak ve 22 Şubat ’ta ilan edilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. Duygu AKTAŞ dedi ki:

  merhaba çekilişe katılmıştım sonucu nasıl öğrenebilirim…

 2. cengiz dedi ki:

  mrb…18 şubatta çeklip 22 şubatta açıklanması insanın kafasını karıştıryor

 3. kamil dedi ki:

  ben antaresin bu çekilişine güvenmiyorum 18 inde çekiliş yapılıyor 22 sinde açıklanıyor bence şüpheli bir durum

 4. onur dedi ki:

  noter huzurunda çekişilin yapılıp aynı gün açıklanması gerekiyor, dürüstçe bir yöntem değil.

 5. tuğba dedi ki:

  Kesinlikle şaibeli bir çekiliş.İnsanlar salak sanki 50 tl fişi olan onca sıraya girip bir umut fiş alıyor yapılana bak.Neden 4 gün sonra açıklanıyor gereken tüm şikayetlerimi her yere yazacağım hiç bir faydası olmayacağını bilsem bile.O zaman bu çekilişin sahibi kesin belli.Bizler yalandan umut besledik.birilerine yaranmak adına,hediye edilmiştir bu araba çekilişi siz kazandınız adı altında.İki çekiliş öncesi milletvekiline çıkması,başka avm de belediye başkanına çıkması gibi…

 6. admin dedi ki:

  Arkadaşlar lütfen sakin olun. Antares çekilişi Milli Piyango denetiminde yapılmaktadır. MP’dan izin alınarak yapılan çekilişlerde sonuç hemen açıklanmaz. Gerekli bürokratik işlemler sonucu çekiliş duyurusu yapılır.

 7. AYCAN dedi ki:

  arkadaşlar hafta sonu çekiliş yapıldı ama çok enteresan orda çıkan numaralar belli sonradan değişeceğine bende çok eminim burası türkiyeee herşey olur

 8. İsim (Zorunlu) dedi ki:

  yorum yapanlara bende katılıyorum noter huzurunda çekişilin yapılıp aynı gün açıklanması gerekiyor, dürüstçe bir yöntem değil.

 9. yasin dedi ki:

  Siz hangi teknoloji çağındasınız her halde sonuçları daktilo ile yazıp düzenliyorsunuz.
  Yeni programlardan haberiniz yok galiba birde çıkmış noter huzurunda yapılan çekilişler hemen açıklanmazmış.Milli piyango başka notermi kullanıyor.Bırakın artık bu oyalama takdiklerini.

 10. feryal kaya dedi ki:

  Arkadaşlar kesinlikle size katılıyorum. Bizlere boş yere umut veriyorlar. Duygularımızla oynuyorlar. Madem o kadar dürüst bir çekiliş aynı gün her yerde yayınlansaydı. sonuçta çağımız teknoloji çağı bu tür şeyler o kadar da zor değil. hemen yayınlanabilirdi

 11. şule dedi ki:

  Noter huzurunda yapıldığına göre açıklayın o zaman.Milli Piyango çekilişide noter huzurunda yapılıyor herkesin elinde bilet anında öğreniyor.Elimde Antaresin 150 adet çekiliş numarası var.Eğer birine vurmasın anında yargı yoluna gideceğim.

 12. admin dedi ki:

  Şule hanım çekilişe katılan onbinlerce kişi var siz 150 bilet almışsınız şimdi size çıkma ihtimali nedir?

 13. ismet dedi ki:

  arkadaşlar biraz sakin olun bu şans bende 2000 tl aldım sonuçta çıkmasada çıkmaz şans bu onbinlerce kişi katılıyo sadece biz değilizki ön yargılı olmayalım lütfen!

 14. hakkı yavuz dedi ki:

  her seferinde aynı hileler yapıyorlar milleti kandırmaya devam ediyorlar yasal haklarımı arayacam okadar alışveriş yapıyom üç kağıççılar gerekenler yapılacak

BİR YORUM YAZ