Antares Avm sevgililer günü kampanyası ile 8 çift tatile gidiyor

  • 28 Ocak 2012
Antares Avm sevgililer günü kampanyası ile 8 çift tatile gidiyor
2012 Sevgililer günü yaklaşırken kampanya haberleri gelmeye devam ediyor.Ankaranın gözde alışveriş merkezlerinden Antares AVM 14 Şubat 2012 Sevgililer Günü’ne özel olarak ziyaretçilerine Patalya Otel’den tatil hediye ediyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Aşk Şarkıları ile Trio Müzik grubu ve arzu eden sevgililerin eğlenceli karikatürlerini yapacak olan karikatürist Antares’te olacak.

31 Ocak – 14 Şubat tarihleri boyunca en çok alışveriş yapan Antares Kart sahibi şanslı 8 çift Kızılcahamam’ da tatilin keyfini çıkaracak. Kampanya süresince en çok kalp kart toplayan çiftler, Kızılcahamam’ın doğal güzellikleri ile Patalya Otel’in konforlu hizmet olanaklarının bir araya geldiği ve unutamayacakları bir hafta sonu tatilinin keyfini çıkaracaklar.

Ayrıca 14 Şubat Salı günü  AVM içerisinde aşk dolu müzik ezgileri o günün büyüsünü tüm Antares ziyaretçilerine hissettirecek. Yine arzu eden sevgililerin eğlenceli karikatürlerini yapacak olan karikatürist de 14 Şubat’ta Antares’te olacak.

Yiyecek içecek birimlerinde zaman geçiren kart sahibi ziyaretçiler de kampanya dahilinde kazanacakları sinema biletleriyle sevgilileri ile film izlemenin keyfini çıkaracaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gülcan kılıç dedi ki:

    patalya otel çekilişini ne zaman öğrenebiliriz

BİR YORUM YAZ