Armada Jeep çekiliş kampanyası 2014-2015

  • 31 Ekim 2014
Armada Jeep çekiliş kampanyası 2014-2015

Armada AVM ziyaretçilerine muhteşem bir hediye kazanma şansı sunuyor. Armada’dan yapacağınız her 100 TL alışverişte 1 çekiliş hakkı kazanarak muhteşem bir Jeep Cherokee kazanabilirsiniz.

Armada kart ile her 100 TL katlarında 1 çekiliş hakkı kazanacağınız kampanya 31 Ekim 2014 – 1 Mart 2015 tarihleri arasında geçerli olacak.

Kampanya Ayrıntıları

  • Armada Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan (her türlü ING Bank işlemleri ve hediye çeki ıle yapılan alışvenşler bu kampanyaya dahil değildir) toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak fiş/faturalarını danışma platformuna ibraz eden aynı zamanda kart bilgilerini güncelleyen (AVM içerisindeki kiosklardan üzerinde kart na çekiliş numaraları. ad-soyad, adres ve doğum tarihi bilgileri yazılı bilgisayar çıktısı verilen) “Armada Kart- sahipleri katılacaktır.
  • Kampanya 31 Ekim 2014 – 1 Mart 2015 tarihleri arasında düzenlenecektir.
  • Bu kampanyaya Armada İşletmecilik ve Tie AŞ, Söğütözü inşaat ve İşletme AŞ, Jones Lang LaSalle Gayrimenkul Hizmetleri Tc. AŞ. Omega ileriTeknoloji Çözümleri ve Yazılım Ltd. Şti. çalışanları, Armada  Alışveriş Merkezi mağaza sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez.
  • Bu kampanyaya sadece Armada Kan sahipleri katılabilir. Armada Kart bilgileri eksik ve yetersiz olanlar çekilişe dahil edilmeyecektir. Armada Kart sahibinin ad-soyadı ile fatura üzerindeki ad-soyad aynı olmalıdır. Farklı ad-soyad’da ki faturalara işlem yapılamaz. Her türlü hediye çekleri ve kredi kartı slibi ile işlem yapılamaz.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihlter tarafından edenir. ikramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura ibraz ı zorunludur. Iptal edilen bilgisayar çıktı numaralarına ikramiye isabet etmesi halinde ikramiye verilmeyecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    jeep çekilişi sonuçları

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.