Armada Mercedes SLK çekiliş kampanyası

  • 12 Kasım 2013
Armada Mercedes SLK çekiliş kampanyası

Ankara’nın gözde alışveriş merkezi Armada yeni çekiliş kampanyasında alışveriş yapanlara Mercedes SLK kazanma şansı sunuyor. Çekiliş kampanyası 1 Kasım 2013 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında Armada Kart ile yapılan her 100 TL’lik alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanya Detayı:

  • Armada Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan (her türlü ING Bank işlemleri ve hediye çeki ıle yapılan alışvenşler bu kampanyaya dahil değildir) toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak fiş/faturalarını danışma platformuna ibraz eden aynı zamanda kart bilgilerini güncelleyen (AVM içerisindeki kiosklardan üzerinde kart na çekiliş numaraları. ad-soyad, adres ve doğum tarihi bilgileri yazılı bilgisayar çıktısı verilen) “Armada Kart- sahipleri katılacaktır.
  • Kampanya 1 Kasım – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında düzenlenecektir.
  • Bu kampanyaya Armada İşletmecilik ve Tie AŞ, Söğütözü inşaat ve İşletme AŞ, Jones Lang LaSalle Gayrimenkul Hizmetleri Tc. AŞ. Omega ileriTeknoloji Çözümleri ve Yazılım Ltd. Şti. çalışanları, Armada  Alışveriş Merkezi mağaza sahipleri ve çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez.
  • Bu kampanyaya sadece Armada Kan sahipleri katılabilir. Armada Kart bilgileri eksik ve yetersiz olanlar çekilişe dahil edilmeyecektir. Armada Kart sahibinin ad-soyadı ile fatura üzerindeki ad-soyad aynı olmalıdır. Farklı ad-soyad’da ki faturalara işlem yapılamaz. Her türlü hediye çekleri ve kredi kartı slibi ile işlem yapılamaz.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihlter tarafından edenir. ikramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura ibraz ı zorunludur. Iptal edilen bilgisayar çıktı numaralarına ikramiye isabet etmesi halinde ikramiye verilmeyecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ