Beğendik 2020 kurbanlık fiyatları

  • 16 Temmuz 2020
Beğendik 2020 kurbanlık fiyatları

Beğendik marketlerde 2020 yılına özel kurbanlık satışları başladı. Beğendik yerli küçükbaş kurbanlıklarda 1375 TL fiyat sunuyor. 16-18 arası kemikli et veren küçükbaş kurbanlıkları parçalanmış halde teslim alabiliyorsunuz.

Bu Kurbanda da; Güvenilir, %100 Yerli, Sağlıklı KÜÇÜKBAŞ Kurbanlık Beğendik’te. Beğendik markette bu sene küçük baş kurban satışına başladı. Kurban Bayramı ile birlikte hijyenik ve modern koşullarda kaynağı belli, yüzde 100 yerli besi canlı kurban satışı ve kurban kesimi ile vekaleten kurban satış hizmeti sunan Beğendik marketlerinde ve online sitesinden sipariş almaya başlıyor.

Beğendik 1986’dan beri Taze, Yerli ve Güvenilir etin adresi. Bu yıl Küçükbaş olarak planlanan kurbanlıklar Beğendik için özel olarak besiye alınarak veteriner hekimlerin kontrolünde seçilmektedir. Seçilen Küçükbaş hayvanlar yaşları ve sağlık durumları gereği Kurbanlık vasfı taşımaktadırlar.

Beğendik Marketten alacağınız Kurbanlıklarınızın; Kesim, Parçalama, Paketleme ve Teslimatı TSE ve Covid-19 Mevzuatlarına Uygun Olarak Yapılmaktadır.

Küçükbaş Kurbanın: Bir bütün kuzu karkas gövdesinin 2 adet Kol, 1 adet Gerdan, 2 adet Yarım Kafes, 2 adet But, Takım Sakatatı (Karaciğer, Yürek, Böbrek, Dalak) ve Kuyruk yağlarını içeren koli içinde karkas parçaaları birbiri ile temas etmeyecek şekilde paketlenecektir. Kelle, Paça, Deri, Bağırsak, İşkembe kurban sahibi adına Türk Hava Kurumuna Bağışlanacak olup bağış makbuzu kurban sahipleri ile paylaşılacaktır.

Beğendik Paketli Kurban Fiyatı;
Beğendik bu yılda sadece küçük baş Kurban satışı yapacak. 16 – 18 kg arasında değişen küçük baş kurbanlıklar için 1.375 TL’den sipariş almaya başladı.

Beğendik Online’dan verdiğiniz kurban siparişlerinizde ödeme aynı gün alınacaktır. Kurban kolileri bayramın 3. günü (13 Ağustos) teslim edilecektir. 10 Ağustos saat 12.00’a kadar kurban siparişlerinizi verebilirsiniz.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x