Bernardo evlilik paketi kampanyası 3.773 TL yerine 1.999 TL

  • 17 Eylül 2014
Bernardo evlilik paketi kampanyası 3.773 TL yerine 1.999 TL

Bernardo kampanyaları sürüyor. Şimdi Bernardo mağazalarında evleneceklere ve evini yenileyeceklere özel evlilik paketi kampanyasında muhteşem bir indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 208 parça halinde, evlilik paketi 3.773 TL yerine 1.999 TL fiyatla satışta olacak.

Bernardo şıklık, kullanım ve fiyat avantajını yeni hazırladığı evlilik paketinin içine sığdırdı. Her zevke hitap eden birbirinden şık ve zarif 12 kişilik yemek takımları 50 yıl garantili.

89 parçalık paslanmaz çelikten çatal-bıçak takımı, günlük yemek takımı, düdüklü tencere, çelik tencere seti ve çaydanlık takımı , Bernardo evlilik paketinin hediyesi…

Bu kampanya ile davet sofralarının başrol oyuncusu 12 kişilik yemek takımı ve çatal bıçak takımına aynı anda sahip olurken, günlük sofraların ve mutfakların önemli ihtiyaçlarından olan günlük yemek takımı, düdüklü tencere, çelik tencere seti ve çaydanlık takımına aynı anda sahip olacaksınız.

Bernardo’nun 12 kişilik yemek takımları 5 yıllık kırık parça sigortası ile sunuluyor. Bernardo’nun güven veren bu hizmetiyle yemek takımlarının kırık parçasını bulmak sorun olmaktan çıkıyor; daha sık kullanılan kayık tabak ve servis tabağı gibi parçaları ek olarak da satın almak mümkün oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ