Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 1 Ekim – 8 Ekim 2021 Cuma satılacak kampanya ürünleri

  • 23 Eylül 2021
Bim 1 Ekim – 8 Ekim 2021 Cuma satılacak kampanya ürünleri

Bim marketlerde Cuma aktüel ürünler kampanyası kapsamında 1 Ekim – 8 Ekim 2021 tarihleri arasında satılacak aktüel ürünleri aşağıdaki bim kataloglarında inceleyebilirsiniz. Bimde masaj aleti, vüzut analiz baskülü, akıllı bileklik, eşofman takımı, spor çanta gibi spor yapanlara özel ürünler ilk katalogda dikkat çekiyor.

İkinci bim kataloğunda Chefs pro blender seti, lav ve paşabahçe cam ürünleri indirimli fiyatlarla yeralıyor. Çocuklar için oyuncak ve kitaplar unutulmamış.

Bim 1 Ekim 2021 tarihli son kataloğumuzda tamamen spor malzemelerine yer verilmi. Koşu bantı, ağırlık setleri, plates topu, sıkılışma aleti, fitness eldiveni gibi ihtiyacınız olan birçok ürünü bimden temin edebilirsiniz. Her hafta olduğu gibi bu haftada bimde 8 Ekim 2021 tarihine kadar ürünler satılacak ama birçok ürün daha ilk günden bitecektir. Kışın evde spor yapmayı düşünenler uygun fiyatlarla malzemelerini bimde inceleyip alabilecek. Her ürüne büyük bir hevesle bakıp almak isteyeceğinizden eminim ama kontrollü olmakta fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ