Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 1 Mart – 8 Mart 2019 aktüel ürün fırsat kataloğu

  • 22 Şubat 2019
Bim 1 Mart – 8 Mart 2019 aktüel ürün fırsat kataloğu

Bim marketlerde aktüel ürün kampanyaları sürüyor. Bimde bu hafta 1 Mart – 8 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatları aşağıdaki kampanya kataloğunda inceleyebilirsiniz.

Bim şubelerinde Fakir buharlı ütü 189 TL fiyatla satılacak. Ütünün internet satış fiyatı minimum 230 TL civarında. Eğer ihtiyacınız varsa fiyatı gayet uygun. 2400W olması, 170gr şok buharlı olması sorunsuz bir ütü deneyimi sunacaktır. Mağazalarda bu fiyata markasız ütüler satılırken Fakir marka ütü çok iyi.

Hitachi kırıcı delici matkap 499 TL fiyatla bimde olacak. Bir Makita kadar olmasada ürün yıllarca sorunsuz kullanılabilecek bir hilti. Alınabilir bir ürün mü? bence değil. Makita HR2470 gibi bir efsane 680 liraya satılıyorsa aradaki farkı kesinlikle verirdim.

Lavabolu banyo dolabı, ütü masası, çamaşır kurutmalık gibi birçok ev eşyasında uygun fiyatlar bim mağazalarında sizi bekliyor.

Huawei Y5 cep telefonu 899 TL fiyatla bimde satılacak. Telefon Teknosada 1000 TL. 2gb ram mevcut, işlemci MTK ve ekran çözünürlüğü düşük. Bu fiyata alınır mı alınır ama daha iyi alternatifler mevcut mutlaka araştırın. Yorum bölümünden bütçenizi yazarsanız birçok alternatifi sizlere uzman editör arkadaş sunacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tuğba dedi ki:

    Huwai y5 için bim karta taksitlendirme yapıyormu?

  2. kerime dedi ki:

    lütven powersense protez temizleyici tablet gelsin çok ihtiyacım var .

BİR YORUM YAZ