Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 1 Nisan – 8 Nisan 2022 Cuma satılacak aktüel ürünler

  • 25 Mart 2022
Bim 1 Nisan – 8 Nisan 2022 Cuma satılacak aktüel ürünler

Bim market aktüel ürün kampanyaları kapsamında gelecek hafta 1 Nisan – 8 Nisan 2022 tarihleri arasında sizleri bekleyen fırsatları aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. Bimde oyuncaklardan mama sandalyesine kadar birçok bebek-çocuk ürünü satılacak. Çocuklu ailelerin ihtiyacı birçok ürünü bim marketlerden alabilirsiniz.

Bim ilk arabam ve ilk adım arkadaşım alınır mı?

Yürümeye başlamamış ve yeni yürümeye başlamış bebeklerin gelişimine katkı sağlayacak ilk arabam ve ilk adım arkadaşım bimde 179 TL’ye satılacak. Ürün 2 fonksiyonlu olarak harika tasarlanmış. İlk adım arkadaşım modunda arkadan tutup yürümeye yardımcı oluyor. İkinci modda araba haline geliyor ve eğlenceli bir oyuncak oluyor. Uzmanlar yürüteç yerine bu tür ilk adım için hazırlayan destekli tekerlekli oyuncakları tavsiye ediyor. Bebek üründen destek alıp bacaklarını güçlendiriyor. Klasik yürüteçlerde ağırlığını oturduğu yere verdiği için bacaklara yük az biniyor. Bebek 4 tekerlekli yürüteçte bacağını sürükleyerek kolayca hareket ettiği için yürümeye çok fazla istek duymuyor.

Bu üründe bebeğin ağırlığı bacaklara bindiği için bacaklar güçleniyor ve bebek dengesini sağlayıp hızlı bir şekilde yürümeye başlıyor. Kendi bebeğimde denediğim için sizlere kesinlikle tavsiye ederim. Bu ürünle yürümesi hızlanıyor. Diğer ürünler bebek yürüdükten sonra bir kenara atılıyor. Bu ürünün en büyük artısı araba olabilmesi. Araba modunda bebeğiniz eğlenerek kullanmaya devam eder.

Bim bebek kitapları 2022 fiyatları

Bebeklerin anne ve babalarla iletişimi açısından kitaplar çok önemli. Sürekli tv karşısında bebeğiyle ilgilenmeyen ailelerin bebekleri konuşmada oldukça gecikiyor. Bebeğinizle iletişim artırıp zekasını geliştirmeye yardımcı bebek kitaplarını bimde bulabileceksiniz. 2022 yılına özel bimde ilk kitapları 5 TL, hareketli kitaplar 15 TL, eğitici bez hışırtılı kitap 34.90 TL, ilk 100 sözcük 25 TL fiyatlarla satılacak. Kesinlikle bu kitapları kullanmanızı tavsiye ederim.

Bim Baby Co lüks minderli mama sandalyesi

Bimde mama sandalyesi minderli model 170 TL’ye satılacak. Ben bu ürünü tavsiye edemeyeceğim. Öncelikle minder olması çok avantajlı değil. İlk yemek maceranızda minder rezil olacak. Her yemekte minderde yıkayamazsınız. Ayakları da çok sağlıklı değil. Daha önce satılan mindersiz beyaz mama sandalyesi hem ekonomik hem de kullanışlı bir ürün. Mama sandalyesi alacak ailelere sesleniyorum. Mümkün olduğunca basit modeller alın. Pahalı ve karmaşık sandalyeler hem temizlenmiyor hem de taşıması zor. Katlanabilir, mekanizmalı ürünler çok yer kaplıyor ve aşırı gereksiz. En sade ve sağlam modeli alın. Bimde satılan pilsan mama sandalyesini şiddetle tavsiye ederim. 200 TL civarında piyasada satılıyor ve malzeme kalitesi çok iyi.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x