Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 1 Temmuz – 8 Temmuz 2022 Cuma satılacak aktüel ürünler kataloğu

  • 22 Haziran 2022
Bim 1 Temmuz – 8 Temmuz 2022 Cuma satılacak aktüel ürünler kataloğu

Bim markette aktüel ürün kampanyaları yeni bir aya giriyor. Bim 1 Temmuz 2022 tarihli kataloglar ortaya çıktı. Katalogda yeralan ürünler 8 Temmuz 2022 Cuma gününe kadar stoklarla sınırlı olarak satışta olacak. Bimde 26 jant mounty bisiklet 1299 TL’ye satılacak. Geçen yıl bu bisiklet 680 TL’ye satılmıştı ve genel olarak beğenilmişti. Piyasada 1500 TL üzeri rakamlar isteniyor.

Fakir buharlı ütü bim mağazalarında 389 TL fiyatla sizi bekliyor. Bu fiyata satılan belirli kalitedeki ütülerden biri fakir. Büyük bedenlileri bim unutmamış ve pijama takımından pantolona kadar bazı giyim ürünlerini satışa çıkarmış.

İkinci bim kataloğunda beyaz renk Kumtel ankastre set 3099 TL fiyat etiketine sahip. Piyasada 3500 TL civarında satılıyor. Serinlemek isteyenler için kumtel kule tipi vantilatör 600 TL’ye satılıyor. Kule tipi az yer kapladığı için tercih ediliyor. Arnica köpüklü Türk kahve makinası bimde 429₺ fiyatla satılacak. Piyasada 500 TL civarında satılıyor.

Bebekli aileler için mama sandalyesi, küvet, yastık, mama önlüğü gibi çeşitli ürünler mevcut. Bebek çatal kaşık bıçak setinin fiyatı güzel. Piyasada bu ürünler çok daha pahalı satılıyor. Çocuklar için kitaplar, puzzle, oyuncaklar unutulmamış ve bim aktüel ürünlerde tekrar satılacak.

Bim Chefs pro blender set alınır mı?

Bim aktüel ürünlerde Chefs pro blender set 329 ₺ fiyatla satılacak. Ürün 1000W gücünde ve malzeme kalitesi düşük. Motor sorunları yaşanabiliyor. Zorlamadan dikkatli kullanılması gereken ürünlerden. Piyasada 350 ₺ olarak bulunuyor çok cazip bir blender seti değil.

Ürün sıfır ve kapalı kutudur 1000 w 4 yıl garantili 750 ml doğrayıcı aparatı ergonomik tasarım çelik uç ve bıçaklar paslanmaz çelik ayaklı parçalayıcı , sıçramayı önleyici uç kolay kontrol için ince ve rahat tutma sapı kolay temizlenebilir 2 li paslanmaz çelik mikser aparatıyla beraberdir.

 

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x