Bim 13 Kasım 2015 aktüel ürünler katalogları

 • 06 Kasım 2015
Bim 13 Kasım 2015 aktüel ürünler katalogları

Bim market aktüel ürün kampanyalarında bu hafta 13 Kasım 2015 Cuma günü satışa sunulacak ürünlerin duyurulduğu kampanya katalogları internette ilk defa kampanyabul.org sitemizde beğeninize sunuyoruz. Bimde bu hafta maalesef dikkat çeken herhangi bir ürün göremiyoruz. 2 katalogda yeralan ürünleri kısaca yorumlayalım.

Vestel su ısıtıcısı 1.5 litre, 3000Watt, susuz çalışma koruması. Şık bir ürün alınabilir.

Kütahya Porselen 24 parça yemek takımı 54.50 TL. Fiyatı fena değil kalitesi zaten belli ihtiyaç varsa alınır.

Elektrikli kahve cezvesi 22.50 TL. Kesinlikle denemediyseniz deneyin ocağa göre çok daha iyi kahve köpürtüyor.

Paşabahçe Cam tuzluk biberlik 4 TL. Pahalı ama kaliteli ürün.

4’lü tabanlı seramik kahvaltı seti 22.50 TL. Çok şık bir takım, kahvaltıyı zevke dönüştürür.

4’lü porselen zeytinlik çerezlik 14.90 TL. Pek kullanışlı değil.

10 parça cam saklama kabı 6.50 TL. Bedava, kalitesi ortalama ama fiyatı çok iyi.

Yuvarlak kesme tahtalı salata kasesi 19.90 TL. Kullanışlı gibi görünüyor ama ahşap kısmı sağlam değil.

Ütü masası 49.90 TL. Piyasa fiyatı büyük şehirlerde bu civarda. Küçük şehirdekiler değerlendirebilir.

Çift desenli tek kişilik nevresim takımı 32.50 TL. Piyasa fiyatı, kalitesine bakılıp alınabilir.

Kurutmalık 25 TL. Büyük mağaza fiyatı bu civarlarda, kalitesi güzel.

7’li vakumlu hurç seti 29.90 TL. Yeriniz dar ve nemli bölgelerdeyseniz kesinlikle alıp deneyin. Çok kullanışlı bir ürün.

Şemsiye 12 TL. Marka yok, bu fiyata pahalı.

Diğer katalogda Peripella çikolata, dut kurusu ve zencefil alınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Zeynep Akıncı dedi ki:

  Meşhur donanım haber deyimiyle bim bitmiş, ÇÖP :) Şaka bir yana eskiden aktüel ürünleri merakla takip ederdik şimdi çok sıradan ürünler geliyor ve pahalı. Bimde ne satılıyorsa a101 1 hafta öncesinden getiriyor zaten. Sanki birbirlerini takip ediyorlar. Benzer ürünlerin mantığı nedir anlamıyorum.

 2. Mert Sertan dedi ki:

  Zeynep hanım sıcak fırsat takipçisi olduğunuz belli, bayanlarında donanım haberde bulunması güzel. Site sahibinin izni olursa katalogları sıcak fırsatlarda paylaşmak istiyorum.

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mert bey katalogları istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz sorun yok.

 4. Melek dedi ki:

  Komşumun kahvesine çok imrenirdim ama bu işin sırrı ne diye soramadım. Önce aldığı kahve denedim, izledim ama ne yaptımsa köpüğünü kıvamını tutturamadım. Bakır cezve aldım yine olmadı. Geçen yıl kızının düğünü vardı yardım için gittiğimde kahveyi ben yaptım. Sonrasında işin sırrının elektrikli cezve olduğunu öğrendim. Sanırım ocakta gerekli sıcaklığı tam ayarlayamıyoruz bu yüzden kahve lezzetli olmuyor. Kesinlikle Türk kahvesi için elektrikli cezve tavsiye ederim. En önemli kısımlardan biri de az az taze çekilmiş kahve alın. Mehmet efendi poşet kahvede fena değil ama açtıktan sonra 3 gün içinde tüketin ya da hava almayan bir kapta saklayın. Bu benim kahve ile ilgili nacizane notum :)

 5. Yasemin Türk dedi ki:

  Herkes çöp demiştre bence çok güzel ürünler var. Cam paşabahçeler, porselen kahvaltılık, saklama kabı çok uygun fiyatlı. Şimdi büyük şehir merkezlerinde yaşayanlar bunları kolayca ucuz alabiliyor ama benim gibi küçük ilçelerde bu ürünleri bu fiyata bulmak çok zor. Evimin ihtiyaçlarını bim ve a101 sayesinde küçükten tamamlıyorum. Bu yüzden rica ederim çöp gibi ifadeler kullanmayın. Herkesin maddi durumu iyi değil.

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Yasemin hanım çok haklısınız, siz ürünler hakkında söylenenlere bakmayın beğenilmeyen ürünler birkaç saat içinde kapışılıyor. Ülkemizdeki insanların çoğunun ekonomik durumu malum, asgari ücretli milyonlarca aile 1000 TL maaşla geçinip çocuk yetiştiriyor.

  Buradan takipçilerimize de sesleniyorum lütfen yorum yaparken kırıcı olmayalım.

 7. Nurettin dedi ki:

  Fakir edebiyatını bırakalım burada herkes kendi yorumunu yapabilir. Bi ürün kimine göre çöp kimine göre de kalitelidir. Böyle bir platformda kişisel yorumlar yapılır çok takılmamak lazım.

 8. Anonim dedi ki:

  Bir ürün hakkında hem çöp hem kalite diye yorum yapılır ise ürün hakkında fikri olmayan biri yüksek ihtimal ile almaktan vazgeçer.bir ürüne çöp demeden kendince eksik yönlerinin ifade edilmesi daha doğru olur.bir ürün hakkında herkesin o üründen beklentileri farklı farklı olabilir.

 9. Anonim dedi ki:

  bim cogu magazaya göre kaliteli ve fiyatının uygun olması yiyecekleri kendi ürettirmesi haftalık gelen ürünlerde uygun hiçde dandik degil bimde satılan ürünleri daha asagıda fiyata bulan varsa konussun hodri meydan yoksa iftira falan atmasın

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.