Bim 14 Eylül 2018 Cuma aktüel ürün indirim kataloğu

  • 09 Eylül 2018
Bim 14 Eylül 2018 Cuma aktüel ürün indirim kataloğu

Bimde gelecek hafta 14 Eylül Cuma günü satılacak aktüel ürünler ortaya çıktı. Bim aktüel kampanyasında ürün çeşidi oldukça fazla. Bim Homtech Alfa 600c notebook bilgisayarı 995 TL fiyatla satacak. Bu ürünü tavsiye etmiyoruz. Oldukça yavaş bir bilgisayar. Celeron N3350 işlemci windows 10 işletim sistemi ve programlar için zayıf geliyor. Hometech marka ürünler hakkında da şikayetler ciddi oranda.

Hp 2620 yazıcı 155 TL fiyatla alınabilir bir ürün. Ev ödevleri öğrenciler için tavsiye edebiliriz.

Drone corby eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bir ürün. Ürünü fotoğraf video çekimi oldukça kötü bu konuda pişman edebilir. Uygun fiyata drone tecrübesi için alabilirsiniz. Uzun süre kullanacağınız bir ürün istiyorsanız maalesef bütçeyi artırmalısınız.

Proware şarjlı tornavida lion pilli ve alınabilir bir ürün.Evde amatör işlerde rahat kullanabilirsiniz.

Philips AT610 tıraş makinesi 100 TL’ye alınabilir. Tıraş makinesinde Philips pişman etmez. Sadece gıdık bölgesinde bu tür ucuz ürünler tatmin etmez.

Trus bluetooth kablosuz kulaklık 60 TL fiyatla alınabilir. Trust markası fiyatına göre güzel ürünler ortaya koyuyor. Ses kalitesi beklentiniz olmasın. Telefon görüşmeleri için işinizi görecektir.

ZTE cep telefonu, valizler, Casio saatler ve birçok ürünü bimde uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gamze KESER dedi ki:

    HP YAZICI ALACAKLAR BU ÜRÜN ÇOK HATA VERİYOR VE KULLANANLAR BİLİR HP NİN NADİR YERLERDE SATILAN MODELİ ENKAZ KISACA ÜRÜNDE KARTUŞ BİTİGİNDE DOLMA KARTUŞLA KESİNLİKLE ÇALIŞMIYOR ORJİNAL KARTUŞ ALMALISINIZ O DA EN AZ 70TL DEN DEN BAŞLIYOR FİYATLARI 3 4 KERE KLANIP 2-3 AY KULANMASSAN ZATEN KARTUŞ KURUYOR

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.