Bim 14 Temmuz 2015 aktüel ürünler broşürü

 • 09 Temmuz 2015
Bim 14 Temmuz 2015 aktüel ürünler broşürü

Bim marketlerde aktüel ürün kampanyaları bu hafta 14 Temmuz 2015 Cuma günü satılacak indirimli fırsat ürünleri ile devam ediyor. Bimde bu hafta Puma spor saat 55 TL, Casper V3 cep telefonu 499 TL,  küçük tost makinesi 35 TL, delik açma makinesi 13.50 TL, kamp sandalyesi 22.50 TL fiyatlarla satılacak.

Bim hediye kartı ile sevdiklerinize ve ihtiyaç sahiplerine alışveriş yapma hakkı hediye edebilirsiniz.

bim-hediye-karti bimde-bu-hafta bim-14-temmuz

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Mehtap Akcan dedi ki:

  Merhaba, bim aktüel ürünleri her hafta sitenizden takip ediyoruz. Sitenizin yeni tasarımı da çok hoş olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mehtap hanım biz teşekkür ederiz. Siz takipçilerimizden olumlu geri dönüşler alabilmek bizi mutlu ediyor.

 3. Cemil Seyran dedi ki:

  Bim marketlerde yaşanan durumu anlamakta güçlük çekiyorum. Bir ticari işletmenin müşteriye karşı en önemli kozu çalışanlarıdır. Mahallemdeki bim mağazasında sürekli çalışanlar değişiyor. Alıştığımız çalışanlar sürekli ayrılıp yerine yenileri geliyor. Tüketici olarak her zaman uygun fiyatın peşinde değiliz. Karşımızdaki insandan bir güler yüz görmek bizim için çok önemli. Selamlaştığımız samimi olduğumuz halimizi hatırımıza soran emekçilerin sürekli yerlerinin değiştirilmesini yadırgıyoruz.

  Bim aktüel ürün kampanyalarını ilgiyle takip ediyoruz. Ürün çeşidinin artırılması ve fiyatlarını düşmesi temennimiz.

 4. Yeşim Kader dedi ki:

  Admin vestel cep telefonunu almak istiyorum ama hiçbir yerde satış bulamadım. Bu telefonun artıları ve eksileri nelerdir?

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Yeşim hanım telefon bim marketlere özel üretilmiş ve kodlanmış piyasada bulamazsınız. Telefonun fiyatı çok uygun değil, biz site olarak teknolojik ürünlerde uygun fiyatlı ürünler yerine Fiyat/Performans oranı en iyi ürünleri tavsiye ediyoruz. Bugün 100 TL daha az verip aldığını telefon sizi pişman edebilir. 500 TL civarı bütçe ile Windows phone işletim sistemli Nokia lumia modellerini tavsiye ediyoruz. Android işletim sistemi düşük donanım üzerinde sıkıntı çıkarırken WP işletim sistemi düşük özellikli telefonlarda çok güzel çalışıyor. Casper üretimi vurgulasa da telefonun kasasından işlemcisine kadar hepsi Çin üretimi. Yazılımı başarısız. Montajı bu ülkede yapılıyor diye 500 TL’yi bu ürüne vermeyi mantıklı bulmuyoruz.

 6. Umur KÖYMEN dedi ki:

  Telefonlar hakkındaki doğru ve gerçekçi bilgilendirmeniz için teşekkürler

 7. Anonim dedi ki:

  İlandaki telefon vestel değil casper. Casper yerli üretim mi acaba?

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Düzeltme için teşekkürler, Casper yerine vestel yazılmış. Casper ile Vestel aynı mantıkla telefon satıyor. Çin’den temin edilen parçalar burada birleştiriliyor. Aslında iphone bileşenlerinin çoğu Çin’de ürettiriliyor. Dünya devi markaların çoğu uygun işçilik maliyetleri nedeniyle Çini tercih ediyor. Bizim yerli markalarımız da durum biraz farklı. Örneğin Casper Çin’de bulunan firmalara üretim yaptırıp burada Casper adıyla satılıyor. Vodafone, Turkcell kendi markaları altında telefon satıyor. Maalesef bu telefonlarda güncelleme desteği olmuyor, arkasında iyi bir Ar-ge olmadığı için birçok yazılımsal sorun yaşanıyor. 500 TL az bir rakam değil. Herşey donanım değil Nokia Lumia serisinde çok güzeller telefonlar mevcut bu fiyat seviyesinde.

 9. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler telefon bilgilendirmesi için. Bir de ben sitenin eski tasarımını arıyorum, ona çok alışmışım demek ki, bu yeni tasarıma alışmadım henüz. Sitede anket yapma ihtimaliniz olursa benim oyum eski tasarımdan yana :)

 10. Anonim dedi ki:

  Bir de mesela eski tasarımda, bir broşür sayfasını açtığımızda, sayfanın altında ilgili mağazanın yeniden eskiye doğru önceki broşürleri de oluyordu. Şu an yok maalesef.

 11. hakan dedi ki:

  telefon gerçekten kötü

 12. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Eski tasarıma alışınca yeni tasarım çok karışık gelebilir. Yeni tasarımı sizden gelen isteklere göre şekillendirip kullanışlı hale getiriyoruz. Tavsiyeniz üzerine yazı altlarında benzer kategorisindeki yazıları son haberden tarihe göre sıraladık. Teşekkür ederiz.

 13. türkan dedi ki:

  yıllardır sitenize hergün ve günde bazen 1 den fazla bakarım, bende hiç beğenmedim yeni tasarımınızı zorlaşmış karmaşıklaşmış.benim oyum da eski sitenize olurdu.

 14. Nesrin Özkaya dedi ki:

  TÜrkan hanım eleştiriniz için teşekkür ederiz. Yeniler her zaman zor kabul edilir. Yeni tasarımda sizi zorlayan durumlar nelerdir, ne yapılırsa daha kolay bir gezinme sağlanır lütfen bizlere bildirin.

 15. türkan dedi ki:

  siz ne yapılırsa diye sorunca siteyi iyice bi incelemeye aldım, ve daha modern ve canlı olmuş oldugunu farkettim.alışmak biraz zaman alabilir ama alışacağımızdan eminim hala karmaşık geliyor ama dünkü kadar değil mesela:)

 16. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Türkan hanım ilginiz için teşekkürler. Site teknik sorumlusu arkadaşa sizden gelen geri dönüşler sonucu gerekli düzenlemeleri yaptırıyorum. Birkaç hafta beta süreci yaşayacağız. Sizlerin desteğiyle en iyiye ulaşacağız.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.