Bim 15 Aralık – 22 Aralık 2017 aktüel ürünler Cuma kampanya kataloğu

 • 26 Kasım 2017
Bim 15 Aralık – 22 Aralık 2017 aktüel ürünler Cuma kampanya kataloğu

Türkiye’nin en büyük zincir marketi Bim her hafta Cuma günü onlarca üründe kampanya fiyatları sunuyor. Bim aktüel ürünler adlı kampanyada gıda, temizlik, giyim, elektronik gibi birçok kategoride ürünler satılıyor. Birçok bayan sabahın erken saatlerinde bim mağazalarına akın ediyor. Bim fiyatları eski günlerini çok aratsada halen en fazla satış yapan market olma özelliği bimde.

Bimde 15 Aralık – 22 Aralık 2017 tarihleri arasında satılacak aktüel ürünlerin yeraldığı kampanya kataloğu ortaya çıktı. Bimde bu hafta Fakir blender seti 95 TL fiyatla satılacak. Ürünün fiyatı çok uygun değil, piyasada bu fiyatlara bulunabiliyor.

Kapaklı kavurma tavası 35 TL. Bu ürünün dış boyası bir süre sonra bozuluyor. Bunun yerine teflon tavalar kullanılabilir. Balık tavası 30 TL. Hamsi tava seviyorsanız kesinlikle almanız gereken bir ürün. Tavanın altına zeytinyağı gezdirip, muhteşem hamsiler yapabilirsiniz.

Granit tavalarda fiyatlar uygun ama bu fiyata kaliteli granit beklemeyin.

LG PH1 bluetooth hoparlör 80 TL fiyatla satışta. Piyasa fiyatı 115 TL. Kalitesi hakkında bilgimiz yok ama LG markası güven veriyor.

Bimde ne satılsın? Bimde satılmasını istediğiniz ürünleri yorum bölümüne yazarak bim yetkililerinin dikkatini çekebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Esin dedi ki:

  Kuşbaşı et satışlarını artırın nezaman gitsem et bulamıyorum hep kıyma. Neden böyle diye sordum 10 da 2 kuşbaşı 10da8 kıyma geliyor dediler. Kuşbaşı yı artırın

 2. Ahmet dedi ki:

  Israrla döküm tencere gelsin

 3. Anonim dedi ki:

  Leptop bilgisayar kampanyası yapin

 4. Anonim dedi ki:

  Bulaşık makinasi

BİR YORUM YAZ