Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 15 Kasım – 22 Kasım 2019 aktüel ürünler kampanyası

  • 05 Kasım 2019
Bim 15 Kasım – 22 Kasım 2019 aktüel ürünler kampanyası

Bim marketlerde aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. Bimde bu hafta 15 Kasım – 22 Kasım 2019 tarihleri arasında satılacak ürünleri aşağıdaki bim broşüründe inceleyebilirsiniz. Bim aktüel birçok ürünü 15 Kasım haftasında beğeninize sunuyor. Tefal buharlı ütü 189 TL fiyatla yine satışta. Bu ürün daha birçok kullanıcı tarafından tavsiye edildi. Kışa hazırlık olarak bimde Kumtel fanlı ısıtıcı 139 TL fiyat etiketine sahip. Fanlı ısıtıcılar küçük mekanları hızlı ısıtmanın en kolay yolu. Bebeğiniz varsa banyoyu ısıtmanın en iyi yolu bu tip ısıtıcılar.

Günlük sürekli ısıtma ihtiyacınız varsa küçük mekanlarda çift taraflı büyük ısıtıcı 99 TL fiyatla alınabilir bir ürün.

Cam kapaklı kavurma sacı her evde bulunması gereken bir ürün. Çok güzel kavurma yapabiliyorsunuz ve mutfağı minimum derecede kokutuyorsunuz.

Geçen yıl bim mağazalarda en çok aranan ürünlerden biri Stanley termostu. Efendim 175 TL’ye termosmu alınır şeklinde birçok kişiden yorum gelecektir. Bu termos ömürlük olunca, ısıtma ve soğutma koruma süresi piyasanın en iyi olunca işi bilen birçok kişi için Stanley ilk tercih edilen marka. Bu ürün 15 Kasım Cuma günü sabah mağazalarda yine birkaç saat içinde bitecek.

Bim bebekli aileler için yine bazı ürünler getiriyor. Ana kucağı, kiwi biberon ısıtıcı, kiwi hava nemlendirici, otomatik sıvı sabunluk, burun aspiratörü gibi ihtiyacınız olan birçok ürünü 22 Kasım tarihine kadar bimde bulabilirsiniz.

Son bim kataloğunda reflü yastığı, bebek yorganı, bebek yastığı, mama sandalyesi, pamuklu battaniye, mont, uyku tulumu gibi bebek ürünlerini uygun fiyatlarla kaçırmayın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ