Bim 16 Mart – 23 Mart 2018 aktüel ürünler broşürü

  • 05 Mart 2018
Bim 16 Mart – 23 Mart 2018 aktüel ürünler broşürü

Bim marketlerde aktüel ürün kampanyaları sürüyor. Bim kampanyasında bu hafta 16 Mart – 23 Mart 2018 tarihleri arasında birçok üründe uygun fiyatlar sizi bekliyor. Bim broşürlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Bimde Vestel venüs E2 5000 cep telefonu alınır mı?

Bir milliyetçi olarak her zaman yerli malı ürün taraftarıyımdır. Yerli sermaye ile bu ülkeye katkısı olan firmaları beğenirim ve tercih ederim. Beyaz eşyada ve televizyonda ülkemizin gururu Vestel maalesef cep telefonu işinde çuvalladı. Çinli firmalara yaptırılan ürünler, düşük donanımlı telefonların yüksek fiyata satılması, servis sorunları ve pazarlama hileleri Vestel venüs markasından insanı soğutuyor. Vestel venüs serisi hangi modeli incelediysem kamera, malzeme kalitesi, hız konularında ciddi sorunlar gördüm. Şimdi tüketicilere Xiaomi marka telefonlar varken 500 TL’ye venüs 5000 cep telefonunu kesinlikle tavsiye edemem.

Bimde ne satılsın?

Bim aktüel ürün çeşitliliği giderek azalıyor ve fiyatlar artıyor. Tepkinizi göstererek bim yetkililerinin dikkatini çekebilirsiniz. Bimde satılmasını istediğiniz ürünleri ve dileklerini yorum bölümüne yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Heirfer s sakal tras makine si gelsin masa lambası tezgah üstü kupa aşacağı casper telefon gelsin lütfen

  2. Anonim dedi ki:

    Kapı barfiksi ile masa lambası için teşekkürler inşallah almak nasip olur

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.