Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 18 Eylül 2015 aktüel ürünler kataloğu

 • 10 Eylül 2015
Bim 18 Eylül 2015 aktüel ürünler kataloğu

Bim market aktüel ürün kampanyaları 18 Eylül 2015 Cuma ürünleri ile sürüyor. Kampanyabul.org olarak internette ilk defa yayınlanan kampanya kataloğunu sizlere sunuyoruz. Bimde bu hafta 2015 kurban bayramına özel ürünler dikkat çekiyor.

Kurban kemiklerinin kolayca doğranması için önceki yıllarda yok satan Toolmaxx marka kılıç testere bu yıl 119 TL fiyatla satılacak. 750W gücündeki testere ile kemik, ahşap ve demir kesebilirsiniz. Farklı kesme uçları ile gayet pratiktir. Ürün yanında kaç adet bıçak gelecek bilinmiyor. A101 mağazalarında 3 yedek bıçaklı 800W kılıç testere 99 TL fiyatla satılacak. Bknz. A101 17 Eylül

Kurban bayramı için diğer ürünse taş motoru. 59 TL fiyatla satılan ürünle balta ve bıçak bileyebilirsiniz. Biz bu ürünle kaliteli bıçakları bilemenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bıçak bileme işi uzmanlık gerektirir. Bıçağın fazla ve uzun süre taşlanması çeliğin yanarak bozulmasına neden olur. Bu bakımdan bıçaklarınızı usta birine biletiniz. Ayak üstü bileyiciler yerine dükkanı olan işi bıçak olan ustalara gitmenizi tavsiye ederiz.

Hoover HVTUS 542WH model derin dondurucu bim mağazalarında 449 TL fiyatla satılacak. Hoover marka güvencesi ile A+ enerji sınıfındaki ürün 82 litre kapasiteli. Fiyatı ve markası düşünüldüğünde alınabilir. İnceleme için Tıklayın

Hoover dondurucu bim mağazalarında ve internet sitesinde 375 TL olarak fiyat güncellemesi almıştır.

Cep telefonu bekleyenler için Bim Microsoft Lumia 535 modelini 499 TL fiyatla satacak. Telefon 5″ IPS led ekranı, 1gb rami, 4 çekirdekli işlemcisi, 5MP arka ve ön kamerası ile dikkat çekiyor. Telefonun piyasadaki minimum fiyatı 550 TL.

Bimde bu haftanın kampanya katalogları 18 Eylül ile 25 Eylül 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Recep Polat dedi ki:

  Haber için teşekkür ederiz, kılıç testereyi kesinlikle herkese tavsiye ederim. geçen yıl almıştım o zamana kadar kurbanda kendime eziyet ettiğimin farkına vardım. Aile olarak büyükbaş hayvan keseriz. Kesme işlemini kolayca yapıyorduk ama iş kemiklere gelince baltayla saatlerce kemik işiyle uğraşıyordum. Geçen yıl hayvanı kestik Allah kabul etsin. Sonra elektrikli vinçle arka ayaklarından havaya kaldırdım. İç organlarını ve işkembesini aldıktan sonra kılış testere ile kaburgalardan başladım. İnanılmaz kolay şekilde kaburga kemiklerini jilet gibi kesti. Kaburgaları 10cm boyutlarında kestim. Geriye sadece bel kemiği kaldı. Onunda ucundan başlayarak küçük plaklar şeklinde doğradım. Tüm işlemler 30 dakika sürdü. Büyük kolaylık. Kemik işi dışında yine ev işlerinde kullanabiliyorum. Odun kesebiliyor, demir su borusu kesiyor.

  Makinenin ağzındaki testereyi kaliteli almanızda fayda var. Ben kemik için 10 TL’ye Bosch marka uç aldım.

 2. Murat Akcaner dedi ki:

  Bu ay bim bütçemi zorlayacak. Hoover derin dondurucuyu alacağım yanında da kılıç testereyi alacağım. İşin kötü tarafı taksitle ürün satışı yok. Taksitlendirme için bankaya komisyon vereceğiz artık. Bilgi için size de teşekkür ederiz.

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Değerli dostlar ben teşekkür ederim bize bir teşekkürü çok görmediğiniz için. Takipçilerimizin teşekkür ederek haberden faydalandık şeklinde yorum yapması bizi mutlu ediyor ve işimizi severek yapmamızı sağlıyor.

 4. Melek Türker dedi ki:

  Bimde 18 Eylül satılacak lumia telefon için ne düşünüyorsunuz, bu fiyata alınabilecek daha iyi bir telefon tavsiyeniz var mı? Teşekkürler

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Melek hanım Microsoft Lumia 535 fiyatına göre iyi bir telefon. Nokia markasının son modellerinden biri. Artık Microsoft marka lumia telefonlar görüyoruz. Telefon piyasada 550 TL ve üzeri fiyatlarla satılıyor. Lumia 535’in en önemli artısı sağlam bir telefon olması. Malzeme kalitesi gerçekten güzel ve güven veriyor. Telefonun eksileri ekran çözünürlüğü 960 x 540 en azından 1280×720 olmalıydı. Microsoft uygulama mağazası ios ve android marketlere göre geride. Önemli uygulamaların kaliteleri yerlerde.

  500 TL’ye telefon bakanlar için güzel seçim. Android tarafından 650 TL’ye General mobile android one 650 TL’ye bulunuyor. Hediye çeki ve kart puanları ile 550 TL’ye maledebilirsiniz.

 6. Murathan Vedat dedi ki:

  Bimlerde Hoover derin dondurucu fiyatı 375’e çekilmiş. 450 TL’nin üzeri çizilmiş 375 TL olmuş bilginiz olsun.

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Murathan bey bilgi aldık fiyat konularda güncellenmiştir, teşekkürler. Bu fiyata Hoover dondurucu kaçırılmaz.

 8. Melisa Türker dedi ki:

  Merhaba Bim 28 Eylül 2015 kataloglarını ne zaman yayınlayacaksınız?

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Melisa hanım bim aktüel ürün katalogları genelde Perşembe akşamları mağaza camlarına asılıyor. Biz en geç Cuma öğleden sonra katalogları yayınlıyoruz. Katalogları değerli takipçilerimiz fotoğraflarını çekerek bize gönderiyor. Bim 28 Eylül aktüel ürünler kataloğu en geç Cuma akşamı sitemizde yerini alacaktır. Teşekkürler.

 10. Selim dedi ki:

  Hoover dondurucu iyiymiş ama içi çok küçük oluyor bunların. Heifer dondurucuya bakmıştım sıkıştırsan 10 kg et zor sığar. Raflar 1 karış genişliğinde. Ben Eelctrolux 6 raflı bakıyorum kampanya takibindeyim.

 11. Anonim dedi ki:

  microsft lumia 535 375 tl ye kaçmazz ben v3 aldım bunun gelceğini bilsem bunu alırdım

 12. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Nokia Lumia 535 375 TL’ye kaçmaz ama yanlış gördünüz sanırım Bim’in satış fiyatı 499 TL.

 13. Anonim dedi ki:

  Bes kurus etmez bir dustu cami tuz buz oldu dokunmatigi gitti Allah var calisiyor gitti 499 tl essekseniz benim gibi hemen kosun gidin alin Allah var adamlar trink calisiler gitti 499tl gitti 499tl gitti gulegule

BİR YORUM YAZ