Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 18 Mart – 25 Mart 2022 Cuma satılacak aktüel ürünler

  • 10 Mart 2022
Bim 18 Mart – 25 Mart 2022 Cuma satılacak aktüel ürünler

Bim marketlerde her hafta merakla beklenen aktüel ürünler kampanyası kapsamında gelecek hafta 18 Mart – 25 Mart 2022 tarihleri arasında satılacak tüm ürünleri aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. Şok 18 Mart 2022 tarihli ilk katalogda kadınların ilgisini çekecek cam ve porselen ürünler yeralıyor. Cam demlik seti ahşap tepsisiyle çok şık görünüyor.

Bimin tava tencere markası Chef’s wok tava çeşitleri satacak. Relax çelik termos ve renkli termos çeşitleri uygun fiyatla satılacak. Şarjlı damacana su pompası çok ilgi gören bir ürün. Hayatı kolaylaştıran güzel bir ürün tavsiye ederim.  Bim çocukları unutmamış ve birçok oyuncak çeşidiyle satışta olacak.

Bim 18 Mart 2022 katalogda dikkat çekenler

Bim aktüel ürün kampanyasında dijitsu 50″ android televizyon 4999 TL fiyatla satılacak. Birçok gelişmiş özelliğe sahip televizyonun görüntü kalitesi maalesef fiyatının hakkını veremiyor. 1.5gb ramli android sistemde hız açısından tatmin edici değil.

Oyuncular bim marketleri iyi takip eder. 18 Mart tarihli kataloğumuzda oyunculara özel klavye, mouse, kulaklık, direksiyon yarış seti gibi birçok ürünü bulabileceksiniz. Ucuz cep telefonu aksesuarı arayanlar için şarj aleti tripod gibi ürünlerde bimde olacak. Son katalogda kadınlar için ev tekstil ürünleri, halılar, örtüler, çamalır askıları, ütü masasını bulabilirsiniz.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x