Bim 2 Ekim 2015 aktüel ürünler kataloğu

 • 24 Eylül 2015
Bim 2 Ekim 2015 aktüel ürünler kataloğu

Bim marketlerde aktüel ürün kampanyaları sürüyor. Bimde bu hafta 2 Ekim 2015 Cuma günü satışa sunulacak kampanya fırsatları ortaya çıktı. Bim mağazalarında sınırlı sayıda bulabileceğiniz haftanın ürünlerinde ilk dikkatimizi Black&Decker süpürge çekiyor. 89 TL fiyatla satılan ürünü tavsiye etmiyoruz. Çekiş gücü olarak küçük çakılları bile alamayan ürün çok fazla kullanılamıyor. Hava kanallarından toz üfürüyor. 90 TL’ye çok mantıklı bir ürün değil.

Gravür seti 69.90 TL’ye kesinlikle kaçırılmaması gereken bir ürün. Tamir ve bakım işleri ile uğraşıyorsanız beklemediğiniz bir anda hayat kurtaran işlerde kullanabiliyorsunuz. Taşlama, kesme, zımparalama, oyma, delme gibi birçok işleve sahip cihaz piyasada 150 TL üzeri fiyatlarla satılıyor.

Cırcır tornavida seti uçları ortalama kalitede, tornavida gövdesi gayet sağlam. 23.50 TL’ye bakılabilir. Torx, Philips uçlarının ne zaman işe yarayacağı belli olmuyor ama gerekli durumlarda hayat kurtarabiliyor. Araç sahiplerinin bagajında bulunmasında fayda var.

Görüntülü park sensörü oldukça kaliteli ve 65 TL’ye alınabilir. Görüntülü park sensörlerini gereksiz buluyoruz. Hassas sesli sensörler daha mantıklı.

Yangın tüpü, çelik hava kompresörü, paspas, akü takviye kablosu kalitesi fiyatına göre uygun ürünler değerlendirilebilir.

Bim 2 Ekim 2015 aktüel ürünlerin tamamını aşağıdaki kampanya kataloğunda inceleyebilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Recep Akşahin dedi ki:

  Kampanya katalogları için teşekkür ederiz, her hafta sayenizde ürünler hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Ürün incelemeleriniz çok işimize yarıyor, lütfen aktüel ürünler hakkında detaylı inceleme yazıları hazırlayın.

 2. Yasemin dedi ki:

  Bimde 2 Ekim günü satılacak ürünler ne zamana kadar satışta oluyor, mini taşlama setini alacağım ama köyden Pazar günü döneceğim.

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Yasemin hanım bim mağazalarına Cuma günü gelen ürünler 1 hafta mağazalardan bulunduruluyor. Bazı ürünler sabah saatlerinde bitebiliyor. Mini taşlamaya yoğun ilginin olacağını sanmıyorum ürünü tanıyan kişi sayısı çok az. Muhtemelen Pazar günü ürünü bim mağazanızda bulabilirsiniz.

 4. Mustafa Kurt dedi ki:

  Bu hafta güzel ürünler var. Çoğunu daha önce almıştım kendi deneyimlerimi yazayım belki birilerine yardımcı olur.
  Kompresör çok sesli çalışıyor. Araç lastiğini şişirmesi çok uzun sürüyor ama bunun dışında top, bisiklet lastiği şişirme gibi birçok işe yarıyor. Kesinlikle araçta bulunmalı.
  Park sensörünün görüntülüsünün montajı zor. Göstergeyi ön konsola çekmek için çok uğraşılıyor. Göstergenin de pek bir mantığı yok. Sadece sesli uyarı alışınca çok kullanışlı oluyor.
  Taşlama gravür seti mucize bir ürün. Benim gibi tamir tadilat işleri ile uğraşıyorsanız inanılmaz işinize yarayacak bir ürün.
  Araç içi süpürge çöp. Bol sesi var başka numarası yok. Çok titizseniz alıp kullanabilirsiniz. Kablo uzunluğu 3 metre civarında.
  Cırcır tornavida her arabada bulunması lazım, farklı uçlar olmadık anda çok işe yarıyor.

 5. zeynep dedi ki:

  bim 2 ekim ürünleri güzel görünüyor ama fiyatlar eskisi gibi değil. bim aktuel ürünlerin eskiye dönmesini istiyoruz . a101 aldı başını gitti.

 6. Zeynep cömert dedi ki:

  Gravur setiniz tekrar ne zaman gelir almak istiyorum

BİR YORUM YAZ