Bim 2 Mart – 9 Mart 2018 aktüel ürünler broşürü

 • 19 Şubat 2018
Bim 2 Mart – 9 Mart 2018 aktüel ürünler broşürü

Bim market aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. Bimde bu hafta 2 Mart – 9 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacak indirimli ürün fırsatlarını aşağıdaki bim broşüründe inceleyebilirsiniz. Bim Cuma kampanyasında çarşaf takımı, ortopedik yastık, banyo halızı, bornoz gibi ürünler dikkat çekiyor. Yanlış anlaşılmasın fiyatları ve ürünler dikkat çekmiyor bimin artık eski günlerdeki gibi uygun fiyatla farklı ürünler satmadığı dikkatleri çekiyor.

İkinci bim broşüründe fakir dik süpürge 110 TL fiyatla ilk sırada. Bu ürün piyasada 100 TL fiyatla satılıyor. Trust 12.500 mah taşınabilir şarj aleti 49.90 TL fiyatla satılacak. Bu ürün yerine kesinlikle Xiaomi marka ürünleri tavsiye ederim. Kat be kat daha kaliteli ürünleri mevcut.

Çocuk kol saati, tabure, krom sini gibi tüm ürünleri aşağıdaki kampanya broşüründe inceleyebilirsiniz.

Bimde gelecek hafta ne satılsın?

Bim market yetkilileri bim aktüel ürünleri yayınlayan birçok siteyi takip edip müşterilerinin tepkilerini takip ediyor. Sizde yorum bölümüne gelecek haftalarda satılmasını istediğiniz ürünleri yazarak bim yetkililerine ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Tea time cay demleme poşeti gelsin lütfen

 2. Anonim dedi ki:

  Oyuncak Piramit bloklar ne zaman gelecek acaba

 3. Yasemin dedi ki:

  allah rızası için ne olur dört gözle bekliyorum geçen sene 5 mayıs 2017 de burumcuklu krem rengi koltuk örtüsü geldi alamadım ne olur en kısa zamanda gelsin lutfenn😔😔😔😔

 4. ANONİM dedi ki:

  ya ama finish in yanında çaydanlık seti hediyeymiş ama hangi dükkan bilen varsa söylesin ???

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.