Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 20 Mayıs – 27 Mayıs 2022 Cuma satılacak aktüel ürünler

  • 13 Mayıs 2022
Bim 20 Mayıs – 27 Mayıs 2022 Cuma satılacak aktüel ürünler

Bim market aktüel ürünler kampanyasında gelecek hafta 20 Mayıs – 27 Mayıs 2022 tarihleri arasında satılacak tüm ürünleri aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. Bim 20 Mayıs 2022 Cuma günü tarzınızda papatya şıklığı sloganıyla papatya desenli ürünler ortaya koyuyor. Fincandan, çerezlik setlere kadar uygun fiyatlı ürünler dikkat çekiyor. Papatya temalı kırtasiye ürünleri de çok hoş görünüyor. Özellikle taşlı tükenmez kalem tarz bir ürün olmuş.

Bimde 27 Mayıs 2022 tarihine kadar satılacak ürünlerin ikinci kataloğunda yine papatya temalı ürünler giyim ürünleri ve ev tekstil ürünleri mevcut. Molinella çift kişilik nevresim takımı 179 TL fiyatla sunuluyor. Ürün %100 pamuk değil bu yüzden kabarma yapabilir. Bu fiyata daha iyisini beklemekte hata olur.

Dofi yarım kol pijama takımı 100 TL’ye uygun görünüyor. Bu üründe tam pamuk kumaşa sahip değil. Birkaç yıkama sonrası renk solma durumu yaşanabilir. Molinella marka lastikli çarşaflar 70 TL ve 50 TL fiyatlarla alınabilir. Papatya desenli kadın cüzdanlar ve el çantası uygun fiyatlarıyla dikkat çekici.

Bimde erkekler unutulmamış. Karcher marka ıslak kuru elektrikli süpürge 1000 TL, Karcher K2 basınçlı yıkama makinesi 899 TL fiyatla satılacak. Ürünlerin fiyatı piyasaya göre 150 TL daha uygun. Bim marketlerin aktüel fiyatlandırmasını beğeniyorum. Diğer marketler gibi internet fiyatının üzerinde satış yapmıyor. Sattıkları ürünler az da olsa piyasanın hep altında oluyor.

Baharın gelmesiyle bisiklet sezonu da açıldı. Uygun fiyatlı bisiklet arayanlar için 26 jant bisiklet 1299 TL’ye satılacak. Ürün kalitesi düşük ama artık bu fiyatlara kalite beklemiyoruz. Çocuklar için alınabilir. Otomobillerde olması gereken dijital kompresör 219 TL’ye satılacak. Kompresör kalitesi çok iyi tavsiye ederim.

Bim kanz oto koltuğu alınır mı? yorumlar

Bimde kanz marka oto koltuğu 2799 TL fiyatla satılacak. Bu ürüne dikkat edin. Piyasada B-fix olarak yok ama muadil ürün Kanz Hummer 2400 TL’ye satılıyor. Bu ürün 2800’e alınmaz. Kanz marka yerine çok daha kaliteli koltuklar mevcut. Kraft marka ürünleri tavsiye ederim. Bütçeyi biraz aşarsanız 3200’lere Heyner marka koltuk tavsiye ederim. Alman malı ürünün testleri yapılmış ve kalitesi ciddi derecede daha iyi. Kanz markası ülkemizde biraz şişirilmiş bir marka. Bebek koltukları fason üretimle başka firmalara yaptırılıyor. Piyasada satılan Yoyko gibi ürünlerden farkı yok. Oto koltuğu alırken ciddi kurumlarca test edilmiş ürünleri almanızda fayda var. Oto koltuğu bu ne gerek var diye düşünüyorsanız üzerinde oturacak yavrunuzun sizin için hangi değerde olduğunu sorgulayın!

 

 

Bim Starcom araç yol kamerası nasıl?

Türkiye’de her araç sahibinde olması gereken araç yol kameraları hareket halinde kayıt yaparak yaşanabilecek kazalara karşı sizi korur. Bir çocuğun bisikletle size çarpması, hatalı bir sürücünün size çarpması ve haklı olduğunuz durumlarda sigorta şirketlerine ve trafik ekiplerine karşı elinizde çok iyi bir görüntülü kayıt olmasını sağlar. Araç kameraları kalitesine göre fiyatları çok değişiyor. İyi bir kamera olan Xiaomi 70mai modeli 700 TL civarında satılıyor. Bimde Starcom modeli 200 TL’ye güzel bir seçenek. Görüntü kalitesi gündüzleri işinizi görecek kadar iyi. 1080p kayıt yapıyor. İçerisinde sd kart gelmediği için yanına 64gb bir kart almanızı tavsiye ederim. 32gb karta 8 saat görüntü kaydı yapar. Kart dolunca en eski kayıttan başlayarak silip yeni görüntüleri kaydeder. 16-32 gb kartta alabilirsiniz. Kamera montajı biraz zahmetli kabloyu aracın döşemeleri içinden geçirip çakmaklığa bağlıyorsunuz. Eli yatkın olanlara aracın sigorta kutusuna bağlamalarını tavsiye ederim böylece ortada hiç kablo olmaz. Torpidada ışık varsa yine araya koyacağınız küçük bir sigortayla torpido ışığı elektriğine de bağlayabilirsiniz.

5 1 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x
()
x