Bim 2018 bayram şekeri ve çikolata fiyatları kataloğu

 • 04 Haziran 2018
Bim 2018 bayram şekeri ve çikolata fiyatları kataloğu

Bim mağazalarında 2018 ramazan bayramına özel şeker ve çikolata satışları başlıyor. Bimde bayramdan önce 12 Haziran Salı günü satışa başlanacak çikolatalar ve şekerlemelerin fiyatlarını aşağıdaki kampanya kataloğunda inceleyebilirsiniz.

Bim 2018 bayram kataloğunda dolce çikolata, sütlü bitterler, türk lokumu, kolonyalar ve badem şekeri gibi birçok üründe uygun fiyatları kaçırmayın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. COŞKUN YILDIZ dedi ki:

  SANIRIM FİYATLAR ARASINDA DİGER MARKETLERLE FARKLI GÖRÜNÜYOR BAYRAM ŞEKERLERİ

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bimde fiyatlar pek uygun olmuyor eskisi gibi. Bayram şekerleri için bölgenizdeki büyük kuruyemişçileri mutlaka ziyaret edin.

 3. nilayda artem dedi ki:

  iyi günler, mobil cihazlar için uygulama yapar mısınız? android ve ios için…? (e-broşür vs. gibi çok fazla uygulama var fakat bunlar çok kasıyor.. görselliğe fazla yüklenmişler, fotoğraflar açılana kadar saat geçiyor resmen. . .) sizden ricamız, ÖZELLIKLE reklam içerMEYEN, SADE VE HIZLI bir uygulama yapmanız. ücretli olsun gerekirse. 3 – 5 lira yada 10- 15 lira olsa dahi olur. temiz bir şey olsun yeterki.. bir kaç çikolata yada bir şişe kola fiyatına bu uygulamanızı parayla satın alacak çok kişi çıkar emin olun. ama lütfen reklam olmasın ve kasmasın..

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  nilayda artem tavsiyeniz için teşekkürler. Mobil uygulama düşünmüyoruz zira mobil sitemiz gayet yeterli olduğunu düşünüyoruz. Mobil uygulamada reklam kullanmak zorundayız zira ciddi bir maliyeti olacak.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.