Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 22 Ekim 2021 Cuma satılacak kampanya ürünleri

  • 13 Ekim 2021
Bim 22 Ekim 2021 Cuma satılacak kampanya ürünleri

Bim market aktüel ürünler kampanyasında 22 Ekim 2021 Cuma günü satılacak tüm ürünleri aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. Bimde kışa özel ürünler dikkat çekiyor. Kışlık pijama takımları, battaniyeler, triko kazaklar, ısıtıcı gibi kışın işinize yarayabilecek ürünler bimde olacak.

İkinci katalogda Master chefler için granit tencere ve tavalarda uygun fiyatlar mevcut. Kış meyveleri için kiwi katı meyve sıkacağı zamlı 249 TL fiyatıyla en ekonomik sıkacak. Fakir stant mikser 1299 TL fiyatıyla şoktaki pahalı electrolux için bir alternatif.

Kataloglarda yeralan tüm ürünler 29 Ekim 2021 tarihine kadar stoklarla sınırlı olarak satılacak. Bazıları ilk gün, bazıları birkaç gün içinde bitecek.Berlin düdüklü tencere, lav cam saklama kapları bir bim klasiği olarak yine satışta olacak. Bim aktüel ürünler her hafta tüm heyecanıyla devam ediyor. Diğer marketlerle artık rekabet kalmadı. A101 ve Şokta sürekli aynı ürünler kendini tekrarlıyor. Birçok kişi bimde alışveriş yapma alışkanlığı kazandı. Piyasayı sürekli takip eden biri olarak bim fiyatlarını artık uygun bulmuyorum. Bazı ürünler hariç çoğu ürünü benzer fiyat seviyesinde diğer büyük yerel marketlerden temin etmeye başladım.

Bim özellikle manav reyonuna çeki düzen vermeli. Sürekli kukuşmuş ürünler, yüksek fiyatlar diğer marketlerle yarışamıyor. Tüketici olarak size tavsiyem mutlaka fiyat karşılaştırması yapın. Beklemediğiniz ürün fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Tabiki bu dediklerim büyük şehirlerde yaşayanlar için geçerli. Küçük bir ilçede ve pahalı semtlerde oturanların bim dışında alternatif bulması zor. Şehir merkezindeyseniz gross marketleri gezin, fiyatları not edin ve karşılaştırın. Emin olun 1000 TL alışverişte 100-150 TL kazançlı çıkabilirsiniz. Marketlerin genel satış stratejisi müşteriyi mağazaya çekmek oluyor. Kataloglarda bulunan ürün fiyatları düşürülürken diğer ürün fiyatları artılarak denge sağlanıyor. Mağazaya giren müşteri tüm alışverişini yapıp çıkıyor. Bu artık toplumda orta ve üst gelir gurubu için alışkanlık oldu. Dar gelirliler zaten en düşük fiyatı bulmak için market market geziyor.

Son olarak market kampanyalarını kart kampanyalarınızla birleştirmeyi unutmayın. Çoğu kredi kartı market alışverişlerinde %10 gibi bir puan hediye ediyor. Aylık market harcamanızın %10’u demek bir faturanızın ödenmesi demek unutmayın! tüm kart kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Gördüğüm kadarıyla tüketicilerin küçük bir bölümü kart kampanyalarını takip edip alışverişlerini ona göre yapıyor. Size alışverişlerinizi bölerek kart puanı kazanabilirsiniz.

Fakir buhar kazanlı ütü geçen yılda aynı fiyata satılmıştı. İncelemesini aşağıda bulabilirsiniz.

Bim Fakir buhar jeneratörlü ütü inceleme ve kullanıcı yorumları

Bim ürünleri 22 Ekim 2021 Bim katalog Cuma Bim 22 Ekim 2021

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ