Bim 23 Şubat – 2 Mart 2018 aktüel ürünler inserti

  • 09 Şubat 2018
Bim 23 Şubat – 2 Mart 2018 aktüel ürünler inserti

Bim market aktüel ürün kampanyaları Cuma günleri birçok kişinin mağazaya heyecanla gitmesine neden oluyor. Özellikle bayanlar haftalar öncesinden bim insertlerini inceleyip Cumayı iple çekiyor. Eski günlerdeki heyecanını kaybeden bim aktüel ürün haftalarını kampanyabul.org olarak duyurmaya devam ediyoruz.

Bimde bu hafta ne satılacak?

Bim mağazanızda 23 Şubat – 2 Mart 2018 tarihleri arasında yine birçok üründe uygun fiyatlar dikkat çekiyor. Bimde bir zamanlar 100 TL altında satılan Kumtel ocak 199.90 TL’yi gördü. Ocağın düğmeleri eskiden çok sıkıntılıydı. Yeni modelde düğmeler değişti ve artık kullanıcılardan şikayetler azaldı. Bu ürünü axess, bonus ve world karta özel 6 taksitle alabilirsiniz.

Aspiratör markamız belli değil ve fiyatı 90 TL. Size tavsiye ucuz aspiratörlere para vermeyin. Mutfakta yağ, koku daha sonra sizi kaliteli ürün almadığınıza pişman edecektir.

Bimde fantom su filtreli süpürge alınır mı? kullanıcı yorumu

Fantom su filtreli elektrikli süpürge 140 TL fiyatla satışta olacak. Tek kelime ile bu ürünü anlatmak gerekirse “Pişmanlık” Nedeni ise suya karışan pisliğin ortaya çıkardığı koku. Ürünün çekim gücü iyi ama bir odayı süpürdünüz diyelim. Tüm toz pislik içindeki suya geçiyor. Bu su birkaç gün içinde kalırsa inanılmaz bir koku ortama yayılıyor. Süpürme işlemi sonrası makine için güzelce yıkayıp temizleyeceksiniz. Her temizlike 10 dakika makinemi temizlenir demeyin, yoksa koku sizi daha da perişan eder. Kaliteli hepa filtreli ya da toz torbalı ortalama bir süpürge alın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.