Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 25 Mart – 1 Nisan 2022 Cuma aktüel ürünler kampanyası

  • 18 Mart 2022
Bim 25 Mart – 1 Nisan 2022 Cuma aktüel ürünler kampanyası

Bim marketlerde Cuma gününe özel aktüel ürün kampanyaları sürüyor. Bimde gelecek hafta 25 Mart – 1 Nisan 2022 tarihleri arasında sizleri bekleyen fırsatları aşağıdaki bim kataloğunda inceleyebilirsiniz. Bimde birçok farklı ürünü bulabileceksiniz.

Merakla beklenen Chefspro blender seti 249 TL fiyatla satılacak. Kalite olarak fakirler benzer olan ürünün fiyatı fena değil. Muhteşem katmer ve gözlemeler için elektrikli gözleme sacı 249 TL fiyatla sizi bekliyor. İlk katalogda lav marka cam ürünler ve tek fiyat plastik saklama kapları dikkat çekiyor.

Bim Woon televizyonlar alınır mı?

Bim marketlerde son dönem aktüel ürün kampanyalarında woon marka televizyonlar satılacak. Sunny alt markası olan woon ürünleri giriş seviyesi televizyonlar. Giriş seviyesi yani düşük kalite olan ürünleri tavsiye etmiyorum. Özellikle panel kalitesi olarak zayıf ürünler. Bu tarz bir tv bakıyorsanız Vestel alt marka HI-LEVEL ürünlerine bakabilirsiniz.

Woon televizyonlar kağıt üzerinde teknik veri olarak iyi görünsede maalesef görüntü kalitesinde pişman edebilir. 55″ ve 43″ modellerin fiyatları da çok uygun değil. Bu fiyatlara yakın Vestel modelleri bile alınabiliyor. İnternet sitelerindeki kampanyaları takip edebilirsiniz.

Bim 25 Mart 2022 tarihli ikinci katalogda sürekli gördüğümüz fakir buharlı temizleyici, kumtel ocak, philips fc9330 süpürge gibi ürünler yeralıyor.

Bimde bahara özel bahçe ürünleri satılacak. Her yıl düzenlenen kampanyada çapalar, keser, testere, plastik kürek,spiral hortum gibi bahçelerde ihtiyaç duyacağınız çeşitli ürünler mevcut. Maalesef bu yıl fiyatlar geçen yıla göre ikiye katlamış durumda.

Bimde 1 Nisan 2022 tarihine kadar yine solar aydınlatmalar satılacak. Çok ilginç ve kullanışlı ürünlerin yeraldığı katalogda ilk dikkatimizi sensörlü solar duvar lambası çekiyor. Elektrik kablosu çekemediğiniz yerlere bu lambayı takarak güneş enerjisiyle şarj olup gece güçlü bir aydınlatmadan yararlanabilirsiniz. Ürünün ışık gücü ve dağımı çok iyi.

Solar panelli kazıkla çakılan led lambada şerit ledle bahçelere harika bir ambiyans katabilir. Her yıl satılan solar aydınlatma sistemi de elektriğin olmadığı bağ ve bahçelerde aydınlatma amaçlı iyi bir ürün. Fiyat olarak set içindeki ürünlere göre alınabilir bir set.

Son katalogda Kaan çapa makinesi 3499 TL fiyatla sizi bekliyor. Bu ürün hakkında detaylı incelememiz için tıklayın

5 1 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x